Zakrytování korby u JK Unlimited

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Henry mám tu jednu tu hliníkovou vodoprachotěsnou co používá US army.Je malinko nižší než ta moje.Dá se z jejího víka poměrně jednoduše udělat kempový stolek (tudíž odpadá další místozabírající veteš).Stříknout si jí můžeš do jakékoliv barvy nebo jí nechat stříbrnou.Dal jsem za ní 1900,- tak to je cena i pro tebe.Možná pro dobrý pocit 1991,-. :cheche: :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

To Robin (a nakonec i ostatní) myslíš jako asi nějaký takovýto případ? :cheche:
Obrázek

To Jiří: skvělé, beru všemi desítí či jedenácti i za 1992,- a přidám jednu Jeepovici za dopravu do Jeseníku (bo dříve to stejně nestihneme, bych mohl taky machrovat) :up:
Jo, prosím tě Jirko, alespoň přibližný rozměr té bedny, abych si mohl nachystat do víka nějaké oka na přichycení by sis nevzpoměl?

tožtak
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Zítra ti jí Henry změřím a dokonce půjdu tak daleko že ti dovalím i komponenty na výrobu nohou.
Je to jednoduchá záležitost a vrchní desku si vytvoříš sám.
Teď mne napadlo že mám Jeepa 5 m od sebe tak to jdu změřit hned jen výška bude u té tvé o něco menší.Tak ta moje je 80x50x30 a ta tvá bude vysoká asi 25.No prstě bedna jako kráva :cheche:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Ještě, že jsi to měl Jiří jenom těch 5 metrů ... :cheche:
Ne, vážně fakt díky ... zítra jdu montovat, šroubovat, natírat, tapecírunkovat ... a už mám vymyšlenou i barvu na bednu ... :up:
Ještě řeším uchycení bedny, vidím to na použití závěsů zadní sedačky a ještě jakýchsi úchytů u zadních dveří v podlaze.
tožtak
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Takže ogaři, posílám k nahlédnutí mojí definitivní verzi zadeklování nákladového prostoru TJ. Horní desku jsem nakonec udělal z dřevotřísky 16mm, bo původní překližka 12mm byla příliš pružná. Dále došlo k menší vychytávce v podobě pantového mechanismu na obou bocích, který jednak umožní kdykoliv přístup do prostoru pod nimi (každé místo je dobré,že) pro skladování a rychlý přístup různých drobností no a dále sklopení umožní i složení střechy softopu, kdy se tu zasunou ony trubky. Musel jsem udělat sice oválné vykrojení, ale jdou natěsno a navíc slouží jako úchyt pro otvírání. Dále jsem po vzoru Pardála umístil do rohu horní desky pevnostní oka pro napnutí pružné sítě (foto příště), která se dají jednoduše vytočit a schovat, protože zespodu jsou nalisované kovové závity do dřeva. No a počítám, že přibudou podle velikosti hliníkové bedny ještě další pro její uchycení. Vnitřky šuplíků mají taky tapecírunk, aby uložené věci nechrastily a nelítaly za jízdy. No jestli něco ještě vymyslím, tak dám vědět. :wink:
tožtak

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Moc pěkný a hlavně chytrý! :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Henry »

Tož to víte, hlavně to štenkrování to je motor rozvoje, ale hlavně když jsou kvalitní "soupeři", to je teprve výzva a výkony :up: :up: :up:
A v JWC je spousta kvalitních person, které se navzájem popohání, ale taky poradí a nešetří pomocí. A tak to má být. A o tom to je a doufejme, že co nejdéle bude ... :up:
Vidíš, Robine, není o důvod méně býti pesimistický, přestože jsme všeci Češi? :wink:
tožtak
LUKI

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od LUKI »

http://img196.imageshack.us/img196/1751/07082009.jpg

http://img196.imageshack.us/img196/516/07082009001.jpg

bhééé mám s těma fotkama pořád problém tak mne omluvte :lol: .

Já to vyřešil následovně, zakoupil jsmem spešl přepravní big kufr od Stanley, který je zamykací, přesně pasne do kufru je vodotěsný, a vleze do něj i žena menšího vzrůstu :cheche: .

Původně jsem chtěl něco vykutit jako Tomáš, ale že v autě často spím tak mi přišlo tohle řešení jako nejjednoduší, během chvilky bednu vyndám a mám místo na spaní :lol:

Hodíl jsem to sem k tobě Harleyi do threadu aby to bylo pohromadě pro inspiraci , tak se nezlob :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Jo,jo,vpořádku.Vždyť to navazuje. :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Právě možnost spaní jsem bral v ůvahu.I sem to už vyzkoušel a je to docela príma,mít horní část těla zasunutou pod zadeklováním. Mám tam lampičku a ráno je tam furt tma,takže žádný brzký budění sluníčkem.
Akorát nevhodný pro lidi,co mají klaustrofóbii.Mohou si připadat jak zavřený v rakvi :lol: :lol:
Naštěstí,jako bejvalýmu tankistovi, sem zvyklej :lol:
LUKI

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od LUKI »

Bhéé to by mně zsjímalo jak se tam provádíš případný rodinné povinosti :lol: :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zakrytování korby u JK Unlimited

Nový příspěvek od Harley »

Doma!
Taky už vidím ty xichty,jak se rodina tváří,že jim navrhnu spaní v autě :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti