Nárazníky

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Nárazníky

Nový příspěvek od Krtek »

Ahoj. Mám takové ty nerezové šampoňácké nárazníky (foto viz přínivci). Předpokládám, že by asi nevydržely vyprošťování v tahu. Než budu mít na pevnostní, tak bych je rád sundal a ve předu nechal pouze oko na rámu a vzadu tažné zařízení. Mylíte že to bude na vyprošťování OK? Nebude tam nějaký dopravně-legislativní problém? Nebo by jste doporučili zatím ty originální Jeep? (nevím jestli vydrží).
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Před časem jsem řešil totéž. Viz foto v galerii nebo http://www.jeep-wrangler.cz/akce/2008/v ... oto49.html. Policii to asi vadit bude, pokud Tě zastaví a bude chtít dělat problémy. Originál oka na předek i zadek Ti můžu půjčit, válí se mi někde v garáži. Dozadu bych to oko přidal, při "cukání" může být lepší šekl a oko než jen tažné.
P.S. Vpředu i vzadu BEZ - skvělé nájezdové úhly. Nikdy nebudeš mít větší. http://www.jeep-wrangler.cz/akce/2008/v ... oto48.html
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Krtek »

Díky, tak nějak jsem si to myslel. :up: Takže do předu oka nebo háky a origoš nárazník kvůli bobíkům. Do zadu místo tažného oko a ty origoš tam dám opět pro poldy ale tahat pouze za oka. Jen nevím kam se to oko vzadu připevňuje. Možná je to na YJ jinak. Ty origoše YJ přední a zadní nárazníky mě jistě někdo z kluků nabídne, protože se jim to válí v garáži. Díky kluci, takhle vypadá rada. :up: :up: :up:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Tak to se Robine připrav na bramborový hody. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Krtek »

Výborně Pardále, už jsem myslel že se nechytneš. Jednou mě budeš děkovat že díky mě jsi celebrita fóra. :up:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Krtek »

Kdo nás moraváky zná ví, že my ty brambory a husy jenom slibujeme. Kde by jsme je taky vzali. Museli bychom do Tesca tak jako vy. Jinak "zadarmo" se moravsky řekne "levně". Veliteli to se ti povedlo :bit: :bit: :bit: :blb: :blb: :cheche: :cheche: :cheche: :cheche: Chlapi, já vím že vás "píp" a jako omluvu na příští akci vemu flašku slivovice (ne Tesco ale privat) :up:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Henry »

Krtku,
řekl bych, co dokonce si dovolím tvrdě tvrdit, že flaška to nespraví. Chtělo by to něco, co se blíží spíše demižónku, jak ty ogary zpoza říčky Moravy znám ... (se to hezky rýmuje) :cheche: :cheche: :cheche:

tožtak
Dr.Ti.

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Přední pevnostní nárazník:originál WARN
Zadní pevnostní nárazník se zakomponovaným TZ dělaný na zakázku.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Radek 66 »

Taky přidám úpravu předku.
Nejdřív jen zkrácení :lol:
a nakonec nové , jiné gumové dorazy.
Dělají se přední i zadní.
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Obrázek

Uploaded with ImageShack.us
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nárazníky

Nový příspěvek od Ondřej »

Dost dobrý! :up: Co na to ty zmr... na technický. Na mě držkovali ,že nemám ORG , ale trubky a to jsou doplňkový z katalogu.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host