Tlumiče

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Tlumiče

Nový příspěvek od ravolf »

Chtěl bych koupit nové tlumiče na své YJéčko. Mám nová parabolická pera, která mají být "komfortní" a potřebuji k nim nějaké měkké tlumiče, aby se z mé skákající kozy stala luxusní limuzína. Už jsme o tom mluvili s Tomem, ale nějak jsem zapomněl, co mi doporučoval. Lelek tady před časem vychvaloval Teraflexy, ale na TJčko. Poraďte, co a kde koupit. Dík
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Jirka »

Ha ha ha - Radane, a co že to bylo ve vedlejším tematu za kecy? "plážové vozítko pro křehké slečinky..."??? " Drsné auto pro drsné chlapy???"

"A teď bys z toho chtěl mít luxusní houpavou limuzínu???" :cheche: :cheche:

To jsou mi wjecy :eek: :rolleyes: :eek:

:cheche: :cheche: :cheche:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od ravolf »

To víš, stárnu... Kosti řídnou a křehnou, páteř bolí..... :down: A taky, až zase povezu nějakou sympatickou mladou slečnu terénem, aby z toho neměla šok na celý týden. Napadlo mě, že listová pera mají dost velký tlumicí účinek sama o sobě, tak bych to zkusil bez tlumičů, ale zase na druhou stranu, nechci se zabít. Tak nevím.
Potřebuju dobrou radu, ne posměch :cheche: :cheche: :up:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Radane od ,,provezených slečen" už nic jiného než posměch sklízet nebudeme to mi věř. :cheche: :cheche:
Bez tlumičů?No nevím ale asi to nepůjde bo by to bylo jak na ťave dvojkopcovej (jak říkáme my latiníci - na velbloudu).Já osobně jsem tam na YJ dal standartní (o něco delší) ProCompy a byl jsem spokojenej.
K Eberlemu se chystám tak jestli budeš chtít tak je dovezu.
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od ravolf »

Tomáš mi právě o těhle standardních ProCompech říkal, že jsou moc tvrdý. Doporučoval spíš ty štelovatelný. Jsou ale na můj vkus dost drahý, tak čekám, jestli někdo neporadí něco lepšího. Když ne, tak vezmu ty štelovatelný o 2,5´ delší. Kdy jedeš k Eberlemu?
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

K Eberlemu sichr v průběhu března.Pokud jde o štelovatelný ProCompy pak věz že jsem je namontoval a zprvu chválou oplýval.Po pár stech km ale zvažuji že vlezu pod auto a trochu jim na tvrdosti uberu.Nastavil jsem je na druhý stupeň z možných šesti a je to dost tvrdolín.Ale jinak funkce excelentní to se musí nechat a můžu je jen doporučit.Je ale fakt že nejsou zrovna za pytel erteplí (možná proto že jsme cajzli) jak říká Podzemní netopýr. :lol: :lol: :lol:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od ravolf »

Jestli pojedeš ještě před Brnem, dej mi vědět, abych Ti předal nějaké erteple. Přidám ještě tucet slepic, kohouta a malé podsvinče. Snad to bude stačit. :cheche: :cheche: :cheche: To víš, krize :bit:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Harley »

Měl jsem na ZJ štelovací Rancho RS9000. Zdědil jsem je po Robinovi,kterýmu přišly na TJ moc tvrdý. Grand je sice těžší ale makaly skvěle a musel jsem je mít maximálně na půlku rozsahu štelování.
Možnost naladění tuhosti podvozku je skvělá! :up:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Bohužel Haryku seznávám že nejen tuhost podvozku je skvělá.Dalo by se říci VEŠKERÁ TUHOST JE SKVĚLÁ zvláště dochází li k její pozvolné ztrátě :cheche: :cheche: :eek: :eek: :blb: :blb:
Tomas12

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od Tomas12 »

Zkus kontakt na pana Kamila Žáka, s kterým mám výborný zkušenosti na servis a úpravy všech Jeepů. Telefon 776016402
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Tlumiče na YJ

Nový příspěvek od ravolf »

Díky Tomasi za kontakt. Už jsem ale koupil od Toma štelovatelný Rancho 9000RS. Před Plzní jsem stačil dát zkušebně zatím jen předky. Mám je na nejnižší tuhost a auto je znatelně pohodlnější. Budu ještě měnit celou sadu lisťáků, tak až to bude hotový, dám určitě vědět, jaký je výsledek. Už se nemůžu dočkat.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti