Manžeta k řadící páce

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Manžeta k řadící páce

Nový příspěvek od Jirka »

Tak jsem před časem slíbil Pardálovi, že bude za svůj tip pochválen před nastoupeným klubem - tedy to činím!!!

Pardále, veřejná pochvala :up: :up:

A za co že vlastně? Za takovou jednu maličkost, skoro bych řekl "blbost", která z Wranglera udělala auto daleko více použitelnější - je to výměna tvrdé, ošklivé, Jeepařské gumové manžety řadící páka za krásnou, měkoučkou koženou!
Tato drobnost za nějakých 320,- Kč, která se pro ty, co mají body lift stává nutností, neboť při studeném autu vypadává minimálně dvojka, když už ne skoro všechny kvalty, a těm, kdož mají auto v normálu, rozhodně ulehčuje život.

Téměř vždy a u všech Jeepů jsem se řazením trochu pral - šlo to vždy dost těžce, a při nadzvedaných autech kvalty i někdy vypadávaly. Často jsem raději ani moc neřadil.
:exclaim: :exclaim: :up: Upozorňuju všechny, že jízda a řazení s touto koženou manžetou posouvá jízdu s Wranglerem do úplně jiných dimenzí!!! Krom toho, že to vypadá nádherně!

Když mi to Pardál vyprávěl, tak jsem si říkal - "no, snad to bude lepší.." To co mě ale čekalo po namontování, to si opravdu nedovedete představit! Ty kvalty tam skáčou doslova samy a nikdy jsem si nemyslel, že Jeepácká převodovka je schopna něčeho takového. No a ono to bylo tou blobou manžetou!!!!

Takže - protože se ta obrovská změna opravdu nedá dost dobře popsat, doporučuje všem vyzkoušet a Pardálovi ještě jednou velké díky a pochvala - fakt si to zaslouží!!! :up: :up:
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžeta k řadící páce

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Nevím mám li se pýřít ale už to tak je že su ten NEJVĚTŠÍ tuningář. :cheche: :cheche:
Ještě na Wraníku zakytovat kliky a dolů neony a je to. :cheche: :cheche:
Faktem ale je že ta původní manžeta třeba v zimě ztuhla a byla normálně schopna kvalt vyhodit.Hnus velebnosti.No a po naliftování to už vůbec byla vražda.Podumal jsem a vydumal že si ušiju koženou.Jenže jsem si nechtěl ustříhnout nohavici z motorkářskejch kalhot (už proto že jsou to jediný který mi po zimě jsou) tak jsem vyrazil za tuningářema v naději že si koupím něco co si uzpůsobím.Vybalili na mne přehršel modelů v různých barvách ale tyhle mne fakt vzaly za srdce.Jirka (páč je klikař) na ní má i epesní kapsičku na drobný.
Opravdu se tím řazení dostalo do jiných dimenzí a kolikrát se přistihnu že si jen tak pro zábavu s tím kvrdlám jak vařečkou v rendlíku.Už mám pro Jirku i do JK a zítra jedu Standovi do TJ (páč mu asi zůstane).
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžeta k řadící páce

Nový příspěvek od Henry »

Pardále, jdeš mi do rány.....
Včera jsem zrovna skládal prostřední tunel a mordoval se mimo jiné i s řadicí pákou a onou gumovou manžetou a když jsem to měl vyvlečené z toho osazení na tunelu a zkoušel s řadičkou kvedlat, tak mi bylo furt něco divné. Až po složení mi došlo, že to divné byla lehkost řazení v momentě, kdy ji nebrání ta gumová harmoniková manžeta. :up:
Takže Jirko Pardále osvícený, kup mi taky jednu na TJ, prosím ..... :up:

děkuju tožtak

zaplatím v Brně na schůzi
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Manžeta k řadící páce

Nový příspěvek od Laco »

Neuverim, kym nevyskusam :lol: Kde sa tento zazrak kupit ?
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů