Zabezpečení

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zabezpečení

Nový příspěvek od Harley »

Jirka píše:Jo jo, taky potvrzuju - rádio no problem v daném voze a immobilizer je ve skříňce pod volantem - spárovanej s klíčem - PIN kód obtížně dosažitelnej ve státech - ale dosažitelnej.....

Měnil jsem rádio s jiného JK do svýho. Zjištění jeho PINu byla otázka asi deseti minut u dealera na Chodově,kde jsem mu dal to nový rádio a za chvíli mi ho přinesl i s s PINem. Zadarmo!
Honza68

Re: Zabezpečení

Nový příspěvek od Honza68 »

Dr.Ti. píše:Řešil někdo z majitelů JK zabezpečení mechanickým zámkem zpátečky?
Respektive, jde tohle zabezpečení u Manuálu realizovat? A jakým typem-Medvěd,Construkt,Defend-Lock?
Já jsem to řešil v Construktu a byl jsem bez nároku. To co mají k dispozici na Wranglera nejde protože zpátečka má dlouhej krok. Navrhovali mi ale abych si s tím zajel přímo do sídla firmy aby na to mrknul nějakej šéfkonstruktér a že může navrhnout zařízení přímo na moje auto. Cena by byla samozřejmě odpovídající...... takže jsem bez zámku.
Dr.Ti.

Re: Zabezpečení

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Není tak docela pravda,že dlouhý chod zpátečky je důvodem k odmítnutí montáže mechanického zabezpečení. Dnes jsem si odvezl JKčko s namontovaným Medvěd blokem,naprostá spokojenost s jednoduchou obsluhou a zase budu trochu klidnější...
Dle mechanika bylo potřeba při demontáži plastového krytí řadicí páky a obložení tunelu i povolit zadní brzdu a posunout vzad-toť jediná potíž.
cena s montáží: 9900,- s DPH
kontakt: http://www.medved-blok.cz/cs/kontakty.php
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 14 led 2012, 16:11, celkem upraveno 1 x.
Honza68

Re: Zabezpečení

Nový příspěvek od Honza68 »

No vida, tak jsem zase o něco chytřejší. Díky za info! :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti