Zapojení elektriky

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Michael »

nevíte někdo co znamená která barva drátů co vedou do konektorů u origo radia?
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

díky, vyřešeno, našel jsem zapojení na netu
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Michael »

http://www.wjjeeps.com/audiowire.htm je to sice na cherokee, ale radia davali do vseho stejny
Peterp
malej kecal
Příspěvky: 11
Registrován: 15 led 2007, 20:12
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Tady jsou nějaké info na Wranglera

Nový příspěvek od Peterp »

Ahoj, našel jsem jeden zajímavý zdroj informací. Mrkněte se na to.
http://www1.autozone.com/servlet/UiBrok ... Crumbs=YES
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Baterka do rána šlus

Nový příspěvek od Krtek »

Ahoj. Sundávali mě tažné včetně elektriky a zapojili podsvícení náklonoměru na podsvícení palubovky. Do rána je baterka skoro kaput. :blb: Jízdou se přes den zase dobije ale ráno zase schlus. Napadá vás na co se mám podívat? Případně jak se dá místo skratu lokalizovat? Poraďte pls. Díky.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Henry »

No tvrdý zkrat by tu baterii zlikvidoval podstatně rychleji, pokud by dříve ovšem neshořely ty dráty či pojistky, zase takový proudový průřez nemají a ta baterka je schopna klidně dodat i třeba 100A. Spíše bych to viděl na ten náklonoměr, ale nepíšeš jestli ti náhodou nesvítí pořád. Vypadá to spíše na pozvolné vybíjení proudem tak kolem 1 až 2A, přes noc se tím pádem baterie dostane na méně než polovinu kapacity. Tak na to mrkni .... a nebo stačí odpojit plus a vřadit ampérmetr a změřit odběr a hned budeš vědět co se děje.

tožtak
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Krtek »

Ten náklonoměr samozřejmě svítí, jen když svítí podsvícení palubovky. Jsou v něm prý jen ledky. Myslím že kromě pamětí na rádiu by nic nemělo být pod proudem když je klíček Off. Kolik myslíte že bych měl na baterce naměřit? Doposud to bylo i s rádiem OK. Díky.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Henry »

Tak to je ok, tak by to i mělo být i s tím rádiem .... tipnul bych to, že se někde něco při té montáži spojilo, ale to by mělo být vidět - většinou pak něco nefunguje jak má - jako že třeba blikají jiné světla než blinkry a podobné blbosti nebo svítí kontrolky ... a nebo jak psal Robin, zkontroluj ty odstraněné či štíplé dráty od zásuvky toho závěsného co ti sundavali. Jinak odběr v klidu by fakt měl být v řádu miliampér, pokud tam nemáš ještě třena alarm či podobné věci. Změřil bych ten odběr z baterky, ať máš zichr a navíc to bude přesné

tožtak
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Krtek »

Ahoj.

Takže vytaženo, odbahněno, vysušeno. Nový blok motoru, těsnění, přebroušená klikovka, nový chladič, víko rozdělovače, palec, kabely, svíčky. :up:
Otočím klíčem, rozsvítí se check engine a nerozsvítí se olej a nezabzučí stříkačka. Engine svítí i po vytažení klíčku. Prostě nemůžu nějak zařídit aby tam šel benzín. :down:
Babo ( Harleji) prosím poraď :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Krtek »

A to máš zas reht. Akorát si musím najít místo tebe jiný vzor. Už mě to začíná lézt trochu do peněz. Ale jak říkáš, je to životní styl :cheche:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Harley »

Krtku,díky za důvěru ale nějak mě nic nenapadá,jen,že je nějakej borel v elektrice,dle popisu. Vím,je to odpověď jak pojď mě jebat ale fakt takhle nedokážu nic víc .
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Krtek »

Souhlasím do posledního slova. Jen jsem se chtěl ujistit. :up:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Krtek »

Tak už to točí. Jen pro informaci byla voda v nádrži :wink:
Bob Holoubek

Re: Zapojení elektriky

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

Krtku já tě žeru ta tvoje zarpultilost a vytrvalost cpát stále peníze do toho YJ kurva myslím si,že už bych za ty prachy dotáhl krátkýho JK :up: ,ale jsi holt tvrdý ogar z Gotwaldova a to tě omlouvá.Každopádně máš můj support, v Plzni ti vysvětlím co to je :cheche: a zvu tě zítra na škopek.
Bob :wink:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů