Hardtop

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Standa »

Myslíš, že pohodlný rodinný auto je i Jeep Willys ? :eek: :cheche:
Birddog
malej kecal
Příspěvky: 26
Registrován: 21 led 2007, 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Birddog »

:up: :up: :up: Stando, na Willyse nesahej ! Tam můžeš rodinu i nákupy štáplovat do výšky. The sky is the limit ! Jinak, nic ve zlém, milí LPGáci. Musel jsem vás jako konzervativní benzínový jeepař pozlobit. Už i ten Diesel v Čírech je jistým druhem zločinu. Jako "zelenej" vám za ten LPG samozřejmě dávám za jedna ! :up: :up: :up:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Jirka »

Standa píše:Myslíš, že pohodlný rodinný auto je i Jeep Willys ? :eek: :cheche:
Ve Willysu jsem se téměř narodil, Willys mě naučil jezdit, Willys mě naučil techniky Jeepu, s Willysem jsem strávil dětství, mládí i dospívání s celou naší rodinou, nemaje jiné auto /později sice k tomu přibyla Tatra 805, ale to snad ani nejde přirovnávat.../ a teprve při založení rodiny své a odstěhování se od rodičů Willyse dosud vlastnících, jsem si pořídil svého prvního Wranglera.......
Chce mi ještě někdo říci, že Willys není rodinné auto?!?!?!?! Máte pravdu, je to něco víc - je to rovnoprávný člen rodiny :exclaim: :up:
A když je nejhůř, myslím že člověk by neměl pohrdat Wranglerem. Ale autobusy??????.......... :confused: ??????
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Standa »

Jiříku já jen tak škádlil, víš jak to je. :lol:
Všichni jsme jedna velká potrefená rodina Jeepařů. :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Standa píše:Já to tušil, že někdo přijde se Žabí zelenou. :cheche:
Harley to neřeš, mě se tahle barva docela líbí a počkej co pěkných doplňků k ní půjde. :lol: :up:
Stando,neřeším! Naopak ! "Jeep Rescue Green" byla a je moje favorit barva č.1 ! Pak tm.zelená a potom černá. Už se těším,až dám disky do černý ,to pak bude ta správná kombinace!

Autobus-neautobus,já potřebuju auto ,kde se v pohodě naloží vše,co potřebuju.TJ jsem měl a já se tam pohodlně nenaskládám . I Grand Cherokee je mi jen taktak! Krom toho,že čtyřdvéř JK se mi líbí víc . Sice by
se mi víc líbil,kdyby to byl TJ.Ten se mi líbí víc jak vnějškem tak i interiérem.To bych bohužel už chtěl moc. :lol:
Mě víc zajímá co je a co není Jeep než co je a co není Wrangler. :wink:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Tom »

Velká gratulace Harley :exclaim: Vítám tě mezi autobusáky :lol:

Jinak použitej Hard na JK se bude shánět těžko... novej je opravdu velmi - velmi drahej. Orientačne v US vyjde na kraťase kolem 2400USD a k tmu doprava, clo a DPH - jsme někde na cca 80.000Kč a to je pekelně moc :confused: tak jedině mít trpělivost a hledat...
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Henry »

Tož vitaj Marku,

tak se nám naše valašská wraníková stáj rozrostla. Mám radost, že nejsem už sám v širokém okolí, kdo má wranglera, vím v Rožnově jenom o jednom, krom svého TJ... no a nyní teď ty. Už jsem tě viděl dnes projet na náměstí, tak doufám, že se brzo uvidíme třeba na nějaké akci JWC.... můžu ti to jen a jen doporučit .... :wink: a nebo někde na kotárech.

Toho softu je mi upřímně líto, co naděláš s idioty... :frown:

tak se měj a užívej si ho, doma se to časem určitě podá .... vím to :up:

tožtak henry
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Ve vašem regionu,v Olomouci,můžeš asi měsíc potkávat moje bejvalý TJ:

Obrázek
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Henry »

No Harleyi, kol Olomouce i blíže je jich pak už více, třeba Nový Jičín a Olda či Fox blízko Prostějova (pokud si tedy rychle vzpomínám), ale s Valachama to moc společného nemá (asi tak o 85km) ... :wink:

Ale ten tvůj bývalý TJ vypadá dost dobře a když jsem navíc viděl jak vypadá pod hauptnou (tojealeslovo..), tak docela závidím kupci. Ale máš políčeno na větší a koloběh se posouvá dále a tak to ma byt....že. :wink:

tožtak
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Jo,kdyby to,co je nafotkách,byo pod haubnou Wranglera :lol: ! To je fotka s mýho Grand Cherokee.V8-5,9L !

Škoda,že Wranglery nemají takovouhle motorizaci.To je asi jediný,co mi u Wranglerů schází a bude chybět. V8 !.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Henry »

Uááááááááááááááááááá,
tak to jsem trefil capa, jak mi u nás říkáme .... no ale mě se to tak líbílo, všechny ty stříbrné hadice, to víko od Moparu, je fakt že ten řemen měl nějak moc drážek, sem si říkal, že sis to nějak vylepšil .... no ale 8 válců do wraníka asi fakt nenacpem.... :wink:

tožtak
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Ale nacpem! Podívej,jaký krásný kity se na to dělají! :up: Můžeš si vybrat jestli 5,7HEMI- 330Hp a nebo 6,1 SRT8 HEMI- 420Hp ! :up: :up:

http://www.aev-conversions.com/products/jk_hemi/

S tímhle už pak může bejt velká zábava!

Třeba takováhle :cheche:

http://www.youtube.com/watch?v=Vwe5tt55 ... re=related
Uživatelský avatar
cihlík
Marek
Příspěvky: 333
Registrován: 18 pro 2008, 21:16
Bydliště: Paseky:) - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od cihlík »

Henry píše:Tož vitaj Marku,

tak se nám naše valašská wraníková stáj rozrostla. Mám radost, že nejsem už sám v širokém okolí, kdo má wranglera, vím v Rožnově jenom o jednom, krom svého TJ... no a nyní teď ty. Už jsem tě viděl dnes projet na náměstí, tak doufám, že se brzo uvidíme třeba na nějaké akci JWC.... můžu ti to jen a jen doporučit .... :wink: a nebo někde na kotárech.

Toho softu je mi upřímně líto, co naděláš s idioty... :frown:

tak se měj a užívej si ho, doma se to časem určitě podá .... vím to :up:

tožtak henry
Ahoj Henry, nebo Ivošu? :wink: ,

Myslím že jsem tě taky párkrát potkal, a občas vidím tvého wranglera stát u tebe před MIGERem, při cestě z práce a do práce:). Tož jsem taky rád, že nejsem v Rožnově sám:). Sám jsem ještě takový jezdec začátečník, ani nevím kde se dá v okolí Rožnova parádně zajezdit, ikdyž nepochybuju, že v okolí je terénů víc než dost....nebyl jsi náhodou někdy s wraníkem na motokrosové trati v Zašové?...dá se tam povozit?...nejspíš asi nedá, někde jsem četl, že je to tam před zavřením a omezují tam i enduro:(....škoda....jinak po kotárech to já bych rád :lol: , tak když budeš chtít někdy někam v okolí vyrazit, dej mi vědět, rád se připojím a něco naučím :wink:. Jinak jsem koukal na tvé fotky v profilu a zajímalo by mě, jak ses dostal na Radhošť, je k tomu potřeba nějaké povolení?....nebo to bylo součástí nějaké akce?

Tož sa mívaj zatím fajn a doufám, že se zase brzo potkáme, vždyť Rožnov není Praha :wink:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Henry »

Kurňa Robinu - to víš že čtu,... ale stejně nevím .... :cheche:
Prostě ty věci od motorů mě nějak pořád obcházejí, sem si myslel že dostat 8 válečků do toho našeho prostoru se asi nedá ... no ale pěkně jste mi to ogaři vysvětlili a ukázali, moc pěkně .... a že na titulce webu jsem Hemi či co, tož to já ogare jsem věděl tak akorát prd... ale sem včil chytřejší ... a vo tom to je, že jo? No ale že bych musel teda trhat asfalt zadníma, tak to asi ne ... :wink:
Asi mě odešla definitivně baterka, tak se jdu poprat s její výměnou .... ještě, že mám nachystanou takovou pěknou novou a žlutou Optimu ... :wink: tak to snad zvládnu, mám dovolenou, tak si jdu užívat do garáže

tožtak
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: JK Hardtop

Nový příspěvek od Harley »

Vybral si dobrou značku baterky! :up:

A do Wrangleru se v pohodě vejde V8. Vždyť je o dva válce kratší,než řadová šestka! :cool:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host