Klouby na nápravě

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Čejka Jiří
hodně velkej kecal
Příspěvky: 137
Registrován: 06 úno 2007, 09:48
Bydliště: Brodce
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Čejka Jiří »

Tak a jsem tu zase s dotazem na Jirku nebo vlastně i Toma.
Psychicky se chystám a vstřebávám informace tak mám ještě jeden doufám že poslední dotaz.
Studuju Repair manuál ale moje angličtina je dost chatrná tak se v tom dost plácám.
Tuším že je to tak že odmontuju brzdič.sundám kotouč,zezadu povolím ty tři šrouby na hvězdu a celý to vytáhnu?
V manuálu je v tom podtlakovém ovládání nakreslená jakási pojistka myslíte že do toho ovládání mám lézt?
Nekamenujte mně please :rolleyes: nésu úplně blbé jen jdu do akce rád připraven předem protože pak zašmírovanejma a otlučenejma prstama dělám moc překlepů.
Bob nenápadně sonduje kdy se do toho hodlám pusti že by si naplánoval cestu někam hodně hodně daleko. :cheche:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Tom »

Tak ad jedna - nejsem bezjeepec, na chvíli u mně našlo přístav krásný YJ :wink: než najde nového páníčka
ad dvě - nastudovals to OK :wink: , s tou pojjistkou v disconectu si už nejsem jistej, už si nevybavuju ale mam za to že jsem ho rozebíral... Máš správný oříšk na ty tři šrouby? máš na ten oříšek dostatečně dlouhou páku? nechce se jim odskočit, ale pak jdou ven jak za mlada. Pak už jen trpělivost, kladívko a oťukávat tak dlouho až to na tebe vypadne - to je asi ta nejhořší část...
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Jirka »

Do podtlaku bys pokud vím vůbec lézt neměl - ta vnější část poloosy by tam měla být volná, neboť ji drží náboj. Zajištěná je tam ta vnitřní část co leze do diferáku. Takže zkus to bez rozebírání, mělo by to vypadnout....
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti