Kód - rádio

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
eri1

Kód - rádio

Nový příspěvek od eri1 »

:lol: pytam sa ko laik, no skuste mi poradit, nakolko nemam manual a fakt sa v tejto chvili tapim, ako potvrdim kod na zabudovanom seriovom radiu V TJ 4,0 Sport, nakolko sme kvoli hlucnosti motora odpojili bateriu a vymenili novu, nic si to nezapamatalo a chce dat novy kod...ten mam, len ho neviem potvrdit a nechcem cosi zablokovat.... dakujem :blb: chlapi, poviem vam, blahorecim tomu, kto zalozil tuto stranku - kde ja by som potom hladala taketo informacie :up:
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: kod - radio

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Ahoj Eri1.
Koukám do návodu rádia s kazetovým přehrávačem a CD modelu TJ 4.0l Sport r.v. 2004 a cituji:
"Při zadávání kódu otočte klíč ve spínací skříňce do polohy ON nebo ACC a stiskněte knoflík ON/Vol. Na displeji se objeví slovo CODE. Příslušný čtyřmístný kód zadejte postupným stisknutím tlačítek předvoleb. Systém je nyní připraven k činnosti.
Pokud zadáte špatný kód, autorádio Vám dovolí další dva pokusy...." bla bla bla.... "pokud se zablokuje, musí se nechat zapnuté společně se zapnutou spínací skříňkou přibližně 30 minut. Během tohoto času na displeji svítí slovo WAIT. Po uplynutí 30 minut se na dispjeji opět zobrazí CODE a může se vložit správný kód".
O POTVRZOVÁNÍ se nikde nijak nezmiňují. Snad tedy stačí zadat správný kód a rádio normálně používat - třeba i vypnout. Totálního zablokování se není zřejmě třeba obávat. :up:
A dík za příspěvek. Až teď jsem si uvědomil, že vůbec netuším, kde mám kód ke svému rádiu :down: :eek:
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Jirka »

Přesně tak, jen zadat to čtyřmístně číslo při zapnutém rádiu.
eri1

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od eri1 »

Dakujem krasne - ano zbytocne som s bala - stacilo pockat par sekund... no poznanie z minula ma zrejme poznacilo, uz som raz takto zablokovala radio, chvalabohu, ze tyto mysleli jednoduchsie ;o))))
eri1

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od eri1 »

Predsa len si dovolim cosi ;o))) nahodou nie je kdesi k dispozicii manual na TJ 4,0 v cestine? Dost by to pomohlo, aby som vas neatakovala .... hoci opakovanie je matka mudrosti ;o))) ale predsa by to bodlo
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Jirka »

Nevím jestli už ho nemáš, ale k dispozici by byl. Když tak pošli soukromou zprávu a nějak se domluvíme.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Mňo :eek: :down:
Když jsem tudle nedávno posílal popis, jak zadat kód, s hrůzou jsem zjistil, že nemůžu nikde najít ten svůj :blb:
Ví tu někdo, co dělat v tomto případě?
Dík Sem
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Jirka »

Odblokovat to umí skoro v každým servisu........
A skoro všichni, co opravujou rádia.....
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

Díky Jirko.
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Ahoj Michale,pokud vím,máš auto od JEEP Brno.Pokud tam přijdeš s identifikačními znaky auta,a máš originál radio,jsou schopni Ti jeho kod zjistit.Stejný postup jsem úspěšně použil u Chrysleru v Olomouci pro radio v Grandu.
Uživatelský avatar
Michal - Semiš Breznický
vydra
Příspěvky: 463
Registrován: 19 úno 2007, 10:13
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Michal - Semiš Breznický »

I Tobě dík Petře. Máš pravdu, že mám svého Wraníka koupeného přímo u ofiko prodejce, tak se o mě, jako o váženého zákazníka, určitě dobře postarají :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Harley »

Sice jsem si u pražskýho prodejce Chrysler auto nekoupil,přesto mi velice ochotně a zdarma!! zjistili kód rádia který ani nebylo z mýho auta. Měnil jsem rádio za to samý ale s DVD a dárce neznal kód.Takže jen podle výrobního čísla toho rádia a VINu s dárcova auta to během patnácti minut zjistili.
andysek

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od andysek »

kluci a co kdyz mam kod treba 1546 jak zadam 6ku kdyz tam mam cislice pouze do 5? je to u jeepu
Rover
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2014, 18:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Rover »

andysek píše: 10 úno 2014, 19:04 kluci a co kdyz mam kod treba 1546 jak zadam 6ku kdyz tam mam cislice pouze do 5? je to u jeepu
Ahoj, přišel jsi na to, mám stejný problém - kod 4310 - jak zadat nulu
díky
Láďa
Rover
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 12 úno 2014, 18:12
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kód - rádio

Nový příspěvek od Rover »

Jirka píše: 22 říj 2009, 11:20 Přesně tak, jen zadat to čtyřmístně číslo při zapnutém rádiu.
Ahoj, přišel jsi na to, mám stejný problém - kod 4310 - jak zadat nulu
díky
Láďa
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů