Parazitní proudy JK 2008 CRD 2.8

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
TomasARC
malej kecal
Příspěvky: 1
Registrován: 11 úno 2022, 15:17
Kontaktovat uživatele:

Parazitní proudy JK 2008 CRD 2.8

Nový příspěvek od TomasARC »

Zdravím vás,
auto mi vycuclo za dva dny novou nabitou baterii úplně na šrot. Zjistil jsem, že v klidu vypnuté odebírá 2,5-3,0A.
Celou pojistkovku jsem postupně povyhazoval a furt to bralo. Nakonec jsem zjistil, že proud teče kabelem přes zásuvku viz obrázek.
Odpojil jsem a popojížděl. Všechno zdánlivě funguje. Neví někdo k čemu tento kabel je?
Díky
Obrázek

https://drive.google.com/file/d/1MIPlVd ... sp=sharing
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Parazitní proudy JK 2008 CRD 2.8

Nový příspěvek od Tom »

bohužel nevim k čemu tato zásuvka je předurčená. Ale nikdy jsem ji neviděl zapojenou. Jejím zaslepením rozhodně nic nezkazíš.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů