teda tady to žije...

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

teda tady to žije...

Nový příspěvek od Standa »

Tak občas sem mrknu a vidím, že je asi načase JWC fakt zrušit... :-)
Během příštího týdne dám do témat něco ke konci letošního roku a zamyšlení co vlastně dál. Tak klidný čas předvánoční, konceroční a hlavně stálé zdraví všem. :todáš:
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Monty »

No zrušit ho by asi byla ptákovina. Jo teď je opravdu mrtvo. Není se co divit , nikam se nedostaneme a nedá se srocovat. Myslím že po novém roce bude určitě lépe a proto bych s tím rušením nijak nekvaltoval. Plánovat na příští rok se musí i kdyby čert na koze jezdil, to je základ všeho i když nás trochu letos zasekli. Spíš bych vyzval aby si každý promýšlel co by se dalo zorganizovat a kam se podívat. I v naší republice je hodně moc krásných míst které stojí za to vidět. Jen je potřeba něco udělat. Máme spoustu členů a to je ani třeba neznám protože nejezdí a to se snažím jezdit vždy.
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Lůca »

Kluci, je blbý, že na stránky chodí málo členů.. :frown: Myslím si, že je pomalu válcují mobilní aplikace.. Zrušit ale takový nádherný klub, by bylo myslím škoda - má už svou dlouholetou tradici :kaficko:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Henry »

Kurňa, Standa mi vzal slovo ... už chvíli si říkám, že něco napíšu.
Nevím sice co přesně bych říkal, ale aspoň něco by to chtělo ... dát vědět, že žijeme, že nám to chybí, že chceme něco podnikat a já nevím co ...
Hele napište sem cokoliv kdokoliv. Jak se máte, co řešíte nebo co neřešíte ...
Jste zdraví nebo to nějak jde ... nebo potřebujete s něčím pomoci? Dejte o sobě vědět do prčic ...
Nenechme se válcovat ... jsme přeci odolní ogaří a dcérky ...
No tak kurňa do toho ....
henry
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Monty »

Tož teda jak psal Henry,
jsme v pohodě , pořád pracovně ale zdraví. Doufám že i vy všichni. Občas zabrousím na mapy a lehce plánuju nějaká místa a akce na příští rok. Snad bude na akce rok lepší než ten letošní.
Takže ozvěte se taky .
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Lůca »

..hoj kucííí,
i já jsem v pohodě, tu mrchu střapatou jsem ještě neměla, ale Honzík už tím prošel (chřipkový stav). A že mi chybíte - všichni - to je snad jasný :frown: :frown: . Mám teď sice pořád Jeepa v servisu (technická, nic závažného), ale už se těším, až budu moci někam vyrazit :wink:
Jinak klasický předvánoční blázinec :blb: :hopsa:
A mám dotázek na Henryho - budou letos kalendáře? Ten letošní byl hooooodně povedený. Já si ho snad budu znovu otáčet i letos :todáš:
Uživatelský avatar
džei džei
velkej kecal
Příspěvky: 80
Registrován: 26 bře 2015, 14:03
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od džei džei »

Nu koukám že se Standovi podařilo vyprovokovat alespoň trochu aktivity na fóru. Přiznávám že mě taky přizvednul ze židle. Rušení JWC mě připadá jako vánoční dárek pro karanténní inženýry co tuhle společnost, samozřejmě pro naše dobro, tak smysluplně válcují. JWC pro mě představuje hodnoty a symbol způsobu života který je stále méně a méně společensky žádoucí. Tak proč jim neudělat radost a dobrovolně se ho zříct, co?
Nesdílím přesvědčení že s příchodem dalšího roku se situace zlepší, spíše naopak. Za daných podmínek se nic organizovat nedá, ale to není důvod sklopit uši a zařadit se. Stačí počkat a potom v plné parádě vyrazit, nu a zatím to holt vydržíme. Klub to dá :todáš: , i když to mnozí nemají asi jednoduché.
My v Pošumaví jsme prozatím infekcí nedotčeni a v klídku. Čekání na lepší časy si krátím balením vánočních dárků, pastováním jeepu a čekáním na sníh. Když toho klidu je už moc, tak naložím spolujezdkyni a vyjedeme někam jen tak pro radost.
Dovolte abych mnoho takových radostí popřál i Vám všem Jeepařům a Jeepicím. Těšíme se na setkání jedno kde, hlavně s Vámi.
Džei Džei.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: teda tady to žije...

Nový příspěvek od Standa »

Jak jste si jistě všimli, věta o možném zrušení klubu byla na konci doplněná o smajlíka.... :-)
Nicméně, jak vidno, svůj účel splnila...
Každopádně bud nutné příští rok (až bude možné konečně uspořádat řádnou ČS) provést nějaké změny. Doplnit radu starších, zvolit nového předsedu a znovu otevřít debatu o aktuálních informacích na klubovcé stránky.
To ale patří do jiného vlákna, takže snad se mi do knce roku povede k těmto tématům něco sesmolit. :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů