Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do Plzně

... máte zájem účastnit se našich akcí? Zde budou uvedené info k akcím přístupným i nečlenům a příznivcům.
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj všem....
Přátelé, kamarádi, Jeepaři,

Asi přišel čas ohlásit smutnou zprávu, kterou ovšem asi všichni tušíte.
Letošní Slavnosti svobody v Plzni byli oficiálně zrušeny.. předpokládám, že někteří z Vás tuto zprávu zaregistrovali během včerejška v mediích.

Ke mě se dostala již ve středu, ale všichni obeslaní byli požádání aby s dalším šířením počkali až to proběhne oficiálně medii.

Vzhledem k tomu, ale nejen k tomu je asi na místě odpískat i náš sraz. Myslím, že s ohledem na celkovou situaci nebude možné sraz tak jako tak uspořádat.
Navíc asi mnozí z nás teď řeší úplně jiné staroati - osobní, pracovní, rodinné....

Sraz je tedy v tuto chvíli definitivně zrušen.

Rada Starších rozhodne co se zaplacenými poplatky.. Buď je pošleme zpět, nebo je těm co zaplatili započítáme jako poplatek za nějakou další akci.

Takže všem přeji stálé zdraví, pokud možno klidné nervy a snad si tím projdeme ve zdraví a s co nejmenšími šrámy na duši i v našich financích.
Naposledy upravil(a) Standa dne 21 bře 2020, 17:17, celkem upraveno 1 x.
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Lůca »

Ahoj Stando a ostatní,
popravdě jsem to čekala už delší dobu, když jsem viděla, jak se situace s virem rozvíjí.. :frown:
Moc mě to mrzí, na Plzeň jsem se hodně těšila.
Ale budu mnohem víc raději, když se ve zdraví s vámi se všemi zase někdy někde uvidím, až tohle pomine :wink: . Bohužel si ale myslím, že to brzy nebude, že ten vir nás ještě nějaké měsíce potrápí.
A máš pravdu Stando - řeší se teď zcela jiné věci - maturity, zaměstnání.. Je to v čudu, mám z toho "hlavu v pejru" :frown:

Přeju všem pevné nervy, hlavně zdraví.. a držte se! :pako:
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Lucík »

Stando, děkujeme za informaci, kterou jsme asi všichni očekávali … Držme se, buďte na sebe opatrní, ohleduplní k okolí, používejte rozum a nevěřte Blbišovi ...
Lucík
hodně velkej kecal
Příspěvky: 220
Registrován: 24 led 2007, 17:25
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Lucík »

… a Stando, DÍKY MOC TOBĚ A VŠEM, CO SE NA LETOŠNÍCH PŘÍPRAVÁCH PODÍLELI :todáš:
Uživatelský avatar
džei džei
velkej kecal
Příspěvky: 80
Registrován: 26 bře 2015, 14:03
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od džei džei »

Ahoj všem,
cejtil jsem v kostech že ten sraz bude něco mimořádného, bohužel zasáhla vyšší moc v podobě virusu koroňáku, kdo to mohl tušit. Děkuji organizátorům kteří odvedli všechnu práci a byla jim takhle odepřena radost sledovat jak jsou všichni účastnící nadšení. Takže se všichni mějte, bojujte s nákazou a naschle v lepších časech.
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Monty »

Díky za info,
je to moc škoda že se to neuskuteční ale přátelé neklesejme na duchu. Je potřeba to přečkat hlavně ve zdraví .
Jen bych to ještě tak neodpískával, uvidíme jak to bude dlouho trvat a proto bych s vracením poplatků nespěchal a třeba se podaří to jen posunout . Sice ne na oslavy ale třeba někde jinde.
V každém případě všem přejeme aby to přečkali ve zdraví a abychom se brzo zase sešli.
Dík všem kteří připravovali a zajišťovali.
Zdeněk Doležal
malej kecal
Příspěvky: 12
Registrován: 11 dub 2016, 13:38
Bydliště: K Moráni 145, Husinec-Řež, 25068
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Zdeněk Doležal »

Ahoj, tak někdy příště...

Zdeněk
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Standa »

Ahoj Všem,

Tak za týden se měl konat náš sraz... a v pátek jsme se měli začít pomalu sjíždět na Býkov....
Bohužel čáru přes rozpočet nám udělal čínskej, bolševickej sráč.. tak holt už to někdy bývá. Strašně mě to mrzí, že to letos s Plzní nevyšlo, ale život jde dál a snad se někdy do Plzně ještě vrátíme.
Jinak radnice slibuje, že za rok by si všichni měli užít Slavnosti svobody v Plzni i za letošek, tak uvidíme.
Lidi na viděnou někdy, někde a snad brzy.
Stálé zdraví, trošku štěstí a ať Jeepy jezdí... :todáš:
Stanley
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Monty »

Tobě taky Stando. Myslím že to brzo příjde.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Henry »

Stando a ostatní ... nebojme se ničeho, brzo se sejdeme ... hlavně se z toho neposrat :-)
Uživatelský avatar
Petr Krátký
Tiskový mluvčí RS
Příspěvky: 389
Registrován: 06 zář 2007, 11:35
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Petr Krátký »

Ahoj! Píšu už potřetí, ale nikdy se mi nepodařilo odeslat, asi proto, že z mobilu. Takže snad dnes. Zdá se, že alespoň někdo z klubu přežil, doufám, že všichni. Proto mě napadlo, jelikož větší akce jsou asi v dohlednu nereálné, že bychom se někdy v červnu mohli potkat na nějakém pro všechny dostupném, zajímavém opuštěném místě, v kotlíku ohřát guláš jako kdysi před lety, pokecat, pojezdit a zase jet domů, případně za příznivých okolností přespat do druhého dne ve stanu. Možná je to pošetilost, možná ne. Nevím.
Těším se na Vás a braňte se virům! :blééé:
ravolf
hodně velkej kecal
Příspěvky: 346
Registrován: 16 led 2007, 10:34
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od ravolf »

Ahoj,
pošetilost to určitě není. Před pár dny jsem mluvil s Jožanem a shodli jsme se na tom, že až ta hysterie v létě trochu povolí, dáme stany na střechy, nebo na korbu, a v menší partě :cheche: vyjedem někam na pár dní zakempovat a užít si přírody. Nějaké hezké místo se určitě najde.
Jak říká klasik, hlavně se z toho nepo....
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Monty »

Plánoval jsem na střed srpna takovej "Wrangler čundr" kolem republiky. Spaní ve stanech ať na střeše a nebo vedle auta. Prostě jet a kdo chce tak se přidá a kdo chce tak se zase odloučí. Je to sice okruh kolem republiky ale nezávazný a změny podle situace a nápadu.
Lůca
hodně velkej kecal
Příspěvky: 288
Registrován: 04 kvě 2009, 20:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Celorepublikový sraz Wranglerů 1.-3.5.2020 - Návrat do P

Nový příspěvek od Lůca »

Taky jsem o víkendu nostalgicky zavzpomínala na Plzeň a těším se na jakékoli byť krátké setkání.. Nějakou malou rebélii by to chtělo a někde se aspoň na chvilku sjet .. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Akce JWC otevřené i nečlenům - 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů