CJ 7 Golden Eagle

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Jeepů CJ a starších modelů

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

mno do Šikláku to nebude... Zatim mam za sebou tu nejlehčí část - rozebírat... a to ještě stále nemam oholenej rám, kterej taky čeká pískování a pak namáčení v zinku. Pak teprv začne práce růst pod rukama - každej díl vzít, zrenovovat a vrátit... už teď z toho mam hrůzu.
Dneska jsem přivezl karosérii z kataforézního lakování. Je to pěkný. Fabrickej základ proti korozi. Barva zaleze do všech skulin a mezer! Teď bude následovat lakovna, ale jak jsem psal, to je ta jednodušší meta.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

tak letos jsme najeli bratru 500km :redface: , byť se repasovalo zodpovědně, sem tam se něco nepovedlo. Máme za sebou reparát motoru (nedaly se nový hydrostavy a hnedle se jeden vysypal), vylítlo nový těsnění na pumpě automatický převodovky, na unašeč zadního kardanu se omylem dostal podřadnej symerink takže olej z difu tekl, kousl se mi brzdovej posilovač... mno stále si užívám :wink: Kvůli vypadlýmu kablíku od spínače brzdovýho světla jsem si opět rozebral palubku... a měsíc je rozebraná...
To jsem těch km letos moc nedal :blbost:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Ondřej »

Nic si z toho nedělej aspoň se nemáš čas nudit.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Tom »

uteklo 5 let od posledního příspěvku. To snad není ani možný. Máme za sebou trable a trable, pak dlouhé čekání a ?
A jede! Konečně zas letí jak za mlada a baví ho to :todáš: Za poslední týden jsme nalítali 1200km a jedinou vadou je zbloudilej bordel (silikon) v nádrži. Čas od času ho benzinový čerpadlo nasaje, ten ucpe násos v nádrži a bez benzínu to zkrátka nejede :frown: . Takže fouknout do palivový trubičky směr nádrž a zese se může letět dál. Asi se do tý nádrže budu muset kouknout :wink:
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Standa »

Má pravdu Tomík, na Šumavě jsme "profukovali" tuším dvakrát. :-) Ale je to kus pěknýho auta a to za to stojí , nemám pravdu Tome?
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: CJ 7 Golden Eagle

Nový příspěvek od Henry »

Prostě a jednoduše "nefoukáš - nejedeš" ... !!!
:cheche: :cheche: :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Jeep CJ a starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů