Hlavní světlomety

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
JaneK
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2013, 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od JaneK »

Ahoj, nejlepsi reseni u JK je vymena halogenu mlhovek za LED zarovky a nastaveni denniho sviceni na mlhovky. Jednoduche, levne, 100% funkcni a hlavne nehrozi vyrobeni zavady tim ze se nabouras do origo elektriky. JK je dost haklive na pokusy napojeni do elekricke site typu " najdu si nekde nejake plus...." A Procal stejne drive nebo pozdeji budes kupovat :wink: mel by byt uz v novem aute pri koupi.
Pokud trvas na pridavnych dennich svetlech, prodava se modul ktery sleduje napeti site a jak zjisti ze auto dobiji, rozsviti ti svetla. 300-600kc. U toho je navod jak a co kam.
Pokud chces nejjednoduzsi reseni najdi si spinane 15 napeti ( leva 12V CL zasuvka) a na tu svetla pripoj.
Jeste to zvaz, sam pozdeji zjistis ze je to blbost delat slozite, kdyz to jde jednoduse :nototo:
Uživatelský avatar
džei džei
velkej kecal
Příspěvky: 80
Registrován: 26 bře 2015, 14:03
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od džei džei »

Ahoj, děkuji moc za rady a názory. Na jejich základě přehodnocuji priority. Začínám hledat možnost nákupu ProCalu, pokud by někdo věděl kde? :wink: Do doby než zjistím co dokáže, zastavuji další destrukční zásahy do elektroinstalace. Můj JK Vám asi bede vděčný...
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od PETARDAK »

džei džei píše:Ahoj, děkuji moc za rady a názory. Na jejich základě přehodnocuji priority. Začínám hledat možnost nákupu ProCalu, pokud by někdo věděl kde? :wink: Do doby než zjistím co dokáže, zastavuji další destrukční zásahy do elektroinstalace. Můj JK Vám asi bede vděčný...
Máš SZ :wink:
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od Vojta »

No přeci PROCAL koupíš tady:
http://www.aev-conversions.com/shop/procal-module

Koukám, že od té doby, co jsem ho tady kupoval, tak nějak podražil, asi tím, jak stoupá dolar :-) !
Uživatelský avatar
džei džei
velkej kecal
Příspěvky: 80
Registrován: 26 bře 2015, 14:03
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od džei džei »

Ahoj, děkuji moc za rady a názory. ProCall zakoupen, denní svícení nastaveno. Přídavná LED světla mrsknutá do regálu v garáži. Ty mlhovky jako denní svícení jsou elegantní řešení, raději jsem je ale nechal jak jsou, často tu ta mlha je. Do elektroinstalace svého JKčka budu muset hrábnout až budu rušit xenony a uvádět to po předchozím majiteli do původního stavu. Takže ještě jednou děkuji.
janoma1

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od janoma1 »

džei džei píše:Ahoj, děkuji moc za rady a názory. ProCall zakoupen, denní svícení nastaveno. Přídavná LED světla mrsknutá do regálu v garáži. Ty mlhovky jako denní svícení jsou elegantní řešení, raději jsem je ale nechal jak jsou, často tu ta mlha je. Do elektroinstalace svého JKčka budu muset hrábnout až budu rušit xenony a uvádět to po předchozím majiteli do původního stavu. Takže ještě jednou děkuji.
AHOJ KDE SI KUPIL ProCall?
Uživatelský avatar
džei džei
velkej kecal
Příspěvky: 80
Registrován: 26 bře 2015, 14:03
Bydliště: Kdyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hlavní světlomety

Nový příspěvek od džei džei »

Ahoj, pomohl mě Petardak.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů