Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
jozef bb

Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od jozef bb »

Na horeuvedenom Jeep Wrangler sú krásne ocelové nárazníky.Predný s odnímateľnými koncovkami a dvomi červenými
hákmi na ťahanie.Ďalej má možnosť montáže navijáku.Zadný má možnosť dokúpenia nosného zariadenia pre vačšiu rezervu/čap už má namontovaný/.
Nevie niekto,či sa budú dať kúpiť ako náhradné diely.Asi by som si kúpil, nie len pre krásu, ale hlavne pre účelnosť,pevnosť v teréne.
:todáš:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Krtek »

No Jozefe jestli myslíš tento:
http://moparonlineparts.com/jeep-wrangl ... -4555.html
Tak je opravdu nádherný ale USD 3 588 bez dopravy je asi silné kafe.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Harley »

:cheche: a je ve slevě! s 5000Usd!

Taky sem se o ně zajímal,když se loni objevily . Cenovka mě ale hodila do reality.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Krtek »

Zadní je za pouhých USD 3 190 bez dopravy
http://moparonlineparts.com/jeep-wrangl ... -4554.html
jozef bb

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od jozef bb »

No je to dosť,cca 8000 USD bez dopravy.A ešte montáž navijáka,ktorý mám teraz v originálnom nárazníku.
Ďakujem.
:nototo:
jozef bb

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od jozef bb »

No,doteraz sa to predávalo ako" kit Moparu " a taká je aj cena.Od roku 2014 vypadá,že predmetné nárazníky
budú montované sériovo na Rubikony X model 2014.Dúfajme,že aj pre Európu ,a nie len USA.A pre Europu zostanú len
plastové kryty ako doteraz.
Ak by boli montované seriovo,tak by to boli nahradné diely OM a cena by išla dole.
Opravte ma ak uvažujem nelogicky.
:pako:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od PETARDAK »

jozef bb píše:No,doteraz sa to predávalo ako" kit Moparu " a taká je aj cena.Od roku 2014 vypadá,že predmetné nárazníky
budú montované sériovo na Rubikony X model 2014.Dúfajme,že aj pre Európu ,a nie len USA.A pre Europu zostanú len
plastové kryty ako doteraz.
Ak by boli montované seriovo,tak by to boli nahradné diely OM a cena by išla dole.
Opravte ma ak uvažujem nelogicky.
:pako:
Tyhle nárazníky EU :fuj: homologacema nikdo neprotlačí.... :blb:
bobeš

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od bobeš »

Souhlasím vůbec se mi to nelíbí :fuj:
Je to jak "sci-fi" ( třeba na nissan juke ) :fuj: vůbec se to na krásně hranatej Jeep nehodí. :frown:
Ale každý má jiný vkus a je na něm jak si Jeep sám postaví :cigarko:

Už když jsem si Jeep kupoval, tak jsem se zamiloval do nárazníků (a dalších doplňků např. kapota) od AEV a taky je mám a prozatím jsem nenašel dle mého názoru hezčí :todáš: :todáš: :todáš:
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od PETARDAK »

A to zas né, já nepsal že se mi to nelíbí, ba naopak :todáš: je to dotažené a propracované a neváží to půl metráku, jako třeba zrovna to "závaží" od AEV...
Já psal že tohle(a ani AEV ani žádný jiný pevnosťák)nemá šanci splnit EU homologace...
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Harley »

Přesně jako Petardak. :todáš: Mě se líbí moc a nadchly mě hned jak se obejvily ale přd pár měsíci jsem objevil kde se daj koupi a cenovku a už jsou mimo můj zájem.

AEV se mi taky líbí ale zrovna jejich nárazníky moc hranatý nejsou. Řekl bych že s nabídky pevnostňáků jsou nejazaoblenější..

Dávat pevnostní,tak jedině od OffroadAles.To sou nárazníky nejn 100% funkční ale i dizajonově povedený a právě oni vystihujou tvary Wranglerů. :todáš: :todáš:

Že příjdou na třetinu AEV se ani nebudu zmiňovat.
bobeš

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od bobeš »

Však píšu každý má jiný vkus a je na něm jak si Jeep postaví :wink:
Je to jako moto Harley, když ho koupíš tak si ho chceš postavit podle svého! A "nasypeš" do něj další hromadu peněz :frown:
Někomu se ovšem líbí Jeep i v základu :todáš:
Homologací jakýchkoliv pevnostňáků se asi nedočkáme?! Ale AEV nejsou "červený hadr" pro Policajty, protože mají oblejší tvary a nemají zakázané ostré hrany a ochranný rám je integrovaný v nárazníku a ne před ním.
Ale proti gustu........
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Harley »

No vždyť je to o vkusu ale mě se líbí oboje.Já jen že zrovna AEV jsou zaoblený nárazníky vs. hranatý tvary Wranglera,jak si psal.

A policajty tohle vůbec nezajímá. Maximálně pojišťovnu v případě nehody a nebo prudiče na STK.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Tom »

jj to jsou OE nárazníky limitované edice 10th anniversary pro US trh. Sem bohužel ofiko nedorazí a navíc je to jen pro 10th anniversary. Nyní již nejsou ve výrobě :blbost:

Co se týče EU homologace pro AEV nárazníky - to jsem jen já tak "neschopný" dotlačit náš výzkumák k homologaci. Němci již na nich TUV mají :blb:
PET77
malej kecal
Příspěvky: 43
Registrován: 14 led 2012, 23:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od PET77 »

Tom píše:jj to jsou OE nárazníky limitované edice 10th anniversary pro US trh. Sem bohužel ofiko nedorazí a navíc je to jen pro 10th anniversary. Nyní již nejsou ve výrobě :blbost:

Co se týče EU homologace pro AEV nárazníky - to jsem jen já tak "neschopný" dotlačit náš výzkumák k homologaci. Němci již na nich TUV mají :blb:
V DE sice ano, ale s jednou "malou" drobností!
http://shop.offroadnetwork.de/shop/arti ... 0003-11%26
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 843
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Wrangler Rubicon X model 2014

Nový příspěvek od Tom »

to jsem viděl, ale nevěděl jsem, že TUV pro AEV je tim podmíněna :blbost:

takže taky zajímavé :blb: :cheche:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host