Kolísajíci tlak oleje - olejova pumpa

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
pepe
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 pro 2009, 20:14
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Kolísajíci tlak oleje - olejova pumpa

Nový příspěvek od pepe »

Ahoj dneska jsem po delší době prohnal TJ v terénu a po ohrati na provozní teplotu motor ztrácí ve volnoběžných otáčkách tlak. Při jízdě na silnici kolem 100 km/h.se mě stava při jízdě kolem 1500-2000 otáčkach to samé. Tlak začne kolísat a občas spadne až na 0.
Mám jít po čidel, nebo rovnou na pumpu? Jsem i před výměnou oleje ale nemyslím,ze by výměna tak razantně pomohla s tlakem v motoru.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolísajíci tlak oleje - olejova pumpa

Nový příspěvek od Harley »

Začni tím,že necháš změřit tlak odzkoušeným,mechanickým měřákem přímo na motoru. Čidlo bejvá častá příčina ale chce to čeknout něčím nezávislým.
Uživatelský avatar
pepe
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 pro 2009, 20:14
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Kolísajíci tlak oleje - olejova pumpa

Nový příspěvek od pepe »

Tedy fakt jsem nevěřil ze proplachnuti čidla v benzinu a profouknuti zafunguje.
Přidal jsem ještě novy olej a auto věrni jako nikdy. Koupil jsem mu 5w-30 castrol edge za 1100 CZK 4 litry tak si toho aspoň rok musí vazit :wink: :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti