Když se řekne jeep

... cokoliv o čemkoliv, pokud to nemá povahu odborných technických diskuzí, které se píšou do jiného tématu
Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Když se řekne jeep

Nový příspěvek od Lelek »

Přátelé, na dnešek v noci, přesněji ve 03.20 hod., dávali na ČT 2 pořad " Když se řekne jeep". Nahrál jsem si to a před chvílí shlédl a mohu jen doporučit. Možná se to dá dohledat v archivu ČT. Tak kdo by měl zájem, stojí to za to :todáš: A jen tak mimochodem - vybrali jsme si ta správná auta - ty s duší :wink: :todáš:
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 722
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Když se řekne jeep

Nový příspěvek od Henry »

Je to pořad z cyklu dokumentů ČT "Podivuhodná setkání" už z roku 1992 !!!

Citace:"Portrét brněnského sběratele Jana Kazdy (1992), v repríze jednoho z nejzajímavějších dílů se vypravíme do Kudlovské doliny u Zlína na třetí setkání vojenských historických vozidel."

Bohužel na webu archívu čt není a asi nebude, ledabys Lelku udělal ze své nahrávky nějaké video a já ho připravím a hodím na web.

tožtak
Uživatelský avatar
Lelek
velkej kecal
Příspěvky: 78
Registrován: 15 pro 2006, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Když se řekne jeep

Nový příspěvek od Lelek »

Henry, mám to nahrané na videokazetě, ale nevím, jakým způsobem je možné
pořídit přepis na DVD. Tuším, že by to nějak jít mělo, jen bych potřeboval poradit.
Za všechny rady předem díky :wink:
Odpovědět

Zpět na „Kecací koutek“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů