Koupě Wranglera - poraďte prosím

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Konopnik
malej kecal
Příspěvky: 35
Registrován: 14 led 2009, 15:55
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Konopnik »

Věru hezky sepsáno :up: . Ale když jsem se tím probíral, tak chci do budoucna neexistující auto :blb:
Bob Holoubek

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

To Velitel:první jeep yj byl modrej mě jsem ho moc rád,jednoduchej kostitřas,když pode mnou na tankodromu v Jihlavě prasknul led utopil jsem ho pod řadicí páku vyjel jsem ven vytáhnul špuntík vyhodil bahno a jelo se dál to auto fakt mělo duši a měl jsem ho moc rád :up:
Druhej sahara 4l měla pěknou zelenou mě se líbila.Dále mám slabost pro červenou.
Nyní mám JK černý no nechci do tebe a kamarádů-kolegů rejpnou,ale těch je hodně a je to standart.Viděl jsem jezdit v Mohelnici JK žlutý a moc se mě líbilo,pamatuješ co už dříve říkavala Kačenka? Kdo bude mít první v klubu žlutý Jk s tím jezdit bude :cheche: :cheche: :cheche:

Takže můj názor na barvu a můj jasnej favorit je rescue green zvětlá zelená co má Harlej to je barva č.1
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Harley »

Tak to mě Rescue Green nadchla už v době jejich konceptu "Rescue",kde byla poprvý použita.

Obrázek

Když se objevilo JK v týhle barvě sériově,,tak sem říkal,když Wranglera,tak v týhle barvě.Mám rád zelený na Jeepech ale tahle je hodně povedená. Na jednu stranu autu dává vojenskej look ale současně působí velice civilně a luxusně.A hlavně ,není s jinou značkou podobná.
Když sem scháněl JK ,tak tohle byla vysněná barva ale to že vyšla,byla jen velká náhoda. Koupil bych i s jinou barvou,protože takovej výběr jetejch JK zase není.Nemusel bych červenou,ikdyž je hezká,tak né pro mě,stejně tak i bílá a nebo taková ta v americe oblíbená na všech vozidlech,červenohnědá.
Červená je často diskuabilní,i v USA, co jsem postřehl.Když se dobře skombinuje s černejma a lehce drsnějšíma doplňkama,tak auto i v ní vypadá dobře.Dle mě je nešťastná kombinace červený s chromem.To se s auta stává zženštilej angličák.
Ale je zajímavý,kolik lidí jde po červeným Wrangleru.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Krtek »

Jak říkáš Hárleji. Já osobně jdu pouze po červené. Původně se mě líbila kombinace s chromem. Přehodnocuji na červenou v kombinaci s matně černou. Jsem rád že každému se líbí něco jiného. Alespoň máme rozdílná auta, životní partnery, životní postoje a jiné.... :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Harley »

V podstatě všechny barvy se k Wrangleru hodí.Záleží ale na dalším a celkovým pojetí.Kombinací doplňků a i charakteru majitele.
Dr.Ti.

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Obrázek

W TJ 2,5 Sport 87KW
Hardttop, Softtop,podložkový lift 30mm,antikorozní ochrana podvozku,barevné provedení skříní,pružin a tlumičů,pevnostní
nárazník WARN,plastové lemy prahů,origo 15" disky v černém
komaxitu,průch. podložky 35mm, vysílačka CB, zabezpečení,hudba, voděvzdorné autopotahy
US BesTop,pneu GY ATR 30x9,5x15, KN filtr,houkačka Bullhorn.
9/09 v plánu změna stálého převodu 3,73 na 4,11.
"Červený s drsnějšími prvky v černé"-tak zde je finančně ještě
únosný pokus o "doladění" ,více až u "JK"
Naposledy upravil(a) Dr.Ti. dne 17 srp 2009, 21:49, celkem upraveno 1 x.
koren
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 16 čer 2009, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od koren »

Zdravim tak uz konecne jsem vyuzil vsech rad a koupil jsem toho 4l jak jste resily ty kola.dostal jsem jeste slevu akorat ten soft top je trochu rizlej.2sada kol je taky v peknym stavu takze jsem happy :up: je to opravdu uzasnej pocit se v tomdle svest.takze diky za rady a snat se nekdy uvidime na nejake akci
Uživatelský avatar
Standa
hodně velkej kecal
Příspěvky: 837
Registrován: 15 pro 2006, 16:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Standa »

Tak ať to dobře jezdí a přijeď se někdy ukázat. :up: :lol: :up:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Harley »

Blahopřeji a užívej si ho! :up:
Dr.Ti.

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Rovněž blahopřeji ke koupi a předpokládám, že úpravy a vylepšování na sebe
nenechají dlouho čekat
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od meett »

taky vítám všechny nové majitele :up: už se těším
koren
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 16 čer 2009, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od koren »

no ma to par vad na krase takze nejdriv to dat do kupy.ma to oloupanou barvu na zrcatkach a zadnich pantech ale to snad nebude problem a nejakej rez na dyscich.no a pak se uvidi :lol:
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Krtek »

Blahopřeji ke koupi. Rozhodně přijeď.
koren
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 16 čer 2009, 13:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od koren »

jeste dotaz nevraci se me packa na smerova svetla je to u vsech?myslim ze urcite ne :rolleyes:
Michal

Re: Koupě Wranglera - poraďte prosím

Nový příspěvek od Michal »

Ahoj.
Tak jsem prošel rady ke koupi Wranglera. Rozhodně je to poučné čtení. Ale pánové, tak trochu mi chybí, možná jsem to jen přehlédl, rady typu na co si dát při koupi staršího Wranglera pozor. Jak nejlépe poznat třeba auto po velké ráně, jaké jsou pasti na rámu, na karoserii nebo na motoru a převodovce. Jak avizuje motor, převodovka, ostatní mechanika nějaký "drahý" problém. Za skoro 40 let ježdění a snahách udržet jakékoliv auto ve slušném stavu vím, že každé má své mouchy.
Chtěl bych si pořídit TJ (? YJ se mi vzhledově líbí víc, a srdce by chtělo Willyse) 4.0l v automatu jako velkou hračku pro staršího pána (pouze tělem - duchem stále kluk) na občasné vyjížďky se svou stále krásnou ženou a psem.
Zatím jsem se jen tak rozkoukával po bazarech, a to co jsem viděl mě příliš nenadchlo. Na fotkách ta auta často vypadají daleko lépe než ve skutečnosti. Dost často jsem viděl auta dvoubarevná (myšleno původní a opravovaný lak) i když bylo inzerováno, že je nehavarovaný a většina těch aut byla tak nějak "unavená", s dost zanedbaným interierem. A drobnost - často v nich chybí zadní lavice. To se tak prodávalo, nebo je jen vyndaná?
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti