Identifikační štítky (VIN a pod.)

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikační štítky (VIN a pod.)

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

štítek pod kapotou za motorem.jpg
palubka VIN.jpg
rám VIN.jpg
Po dlouhé době potřebuji zase radu.
Mám YJ 4,2 l, 1989. Jsem jeho vlastníkem asi 12 let. Nikdy jsem neměl problém s STK, až tento rok. Dal jsem auto do servisu na přípravu a případnou opravu, aby to prošlo. Prostě 26 tisíc z mé peněženky. Auto je v dobrém technickém stavu, dokonce jsme našli i VIN na rámu na správném místě mezi pravým předním kolem a nárazníkem. Ale byl tam i nějaký borec z Cebie na ověření totožnosti. VIN na rámu prý je vyražený dodatečně a neuměle (my jsme to nedělali).
Sedí ale s velkým TP. Další štítek na palubce také sedí s TP, ale prý je asi také dodělaný a nýtky, kterými je přidělaný, prý mají mít hvězdičkovou hlavičku. Pak kontrolor šel pod kapotu a u motoru byl další štítek, který však měl jiný VIN. Takže bylo konstatováno, že auto je skládanka a neprošlo. Dostal jsem malý techničák na měsíc.
Nikdo mi nic neporadil, jak mám postupovat dál a kde hledat evidenci tak starého auty. Prý ho mám na dva roky odstavit a pak požádat o veteránské číslo. Údajně se tam dělají jiné prohlídky.
Auto mělo přede mnou více majitelů, ale velký TP mám nový, protože jsem měnil trvalé bydliště, a starý TP byl skartován. Mám sice kupní smlouvu od majitele přede mnou, ale ten od toho dává ruce pryč.
Jsem z toho jelen. Přece musí být nějaký východisko. Chtěl bych poprosit někoho z Vás, zda s tím nemá také nějaké zkušenosti. Nedovedu si představit, že Jeep bude zase zavřený v garáži.
Díky za případné info. Olda Hyvnar
P.S. Omlouvám se, že jsem tento dotaz napsal i do sekce která je pouze pro YJ.
TomaNovy
malej kecal
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2011, 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikační štítky (VIN a pod.)

Nový příspěvek od TomaNovy »

Harley nekde vyse pise, ze u motoru YJ zadnej stitek neni. Tak ho sundej, pokud je na nem jine VINko, nechej si vyrobit vyrobni stitek nalepovaci a nalep nekam na kastli do prostoru motoru a bez znova na technickou ale nekam jinam ... kde te neznaji ...

https://www.expresstitky.cz/kategorie/v ... idla/jeep/
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikační štítky (VIN a pod.)

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Díky moc. Už to mám.
Dále viz odkaz na moji zkušenost:
http://www.jeepwrangler.cz/phpbb3/viewt ... 354#p32354
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host