Ferrocene

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

to Cihlík

Zdravím tě chemiku. Myslíš si něco o ferrocene ? ( Power Car Tab, Boogie Energy Pill ), ev. prosím prober doma. Prodávají ve Val. Meziříčí inzep.cz. Jestli je znáš, zeptej se jich jestli oni používají. Měj se.

Ostatní - máte zkušenost, či názor ??
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od Harley »

Hehe, prodává se to v rybářskejch potřebách? :cheche:
To je tohle?:
http://www.centauris.cz/dokumenty/phm.pdf

já si o tom myslím tohle:
http://www.nazeleno.cz/energie/ceny-ene ... nguje.aspx
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Ano - to první je ono, to druhé nee. Zkoušel jsi to první, než jsi psal názor na to jiné ?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od Harley »

Zkušenost (s tímhle) nemám,názor,na kterej ses ptal,mám. Mít s tím zkušenost,propadnu se hambou,jakej sem pitomec,jako ti,co si koupili tu krabičku do zásuvky.

Nepotřebuju zkoušet něco o čem sem přesvědčenej,že je píčovina,jako jiný,tomu podobný"zázračný" věci.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Harleji, tys mi zrušil diskuzi. Máš na technickém foru velkou autoritu, protože o autech víš a máš stylistiku. Když napíšeš o tématu, že se jím zabývá jen pitomec, je hotovo. Už sem nikdo nenapíše ani negativní zkušenost. Přece nepřizná, že se „píčovinou“ zabýval.
Každý letmo koukne, že Harley nesouhlasí. Nepřečtou si, že píšeš, jak o tom nic nevíš a nesouhlasíš o to více.
Musím nagooglovat sám a ev. si koupit na vyzkoušení.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od Harley »

Ale houby! Zeptal ses na názor.Taky píšu,že zkušenost nemám.Jestli někdo má a pozitivní,ať napíše,když mě přesvědčí,sklapnu podpatky. Naopak pitomce může udělat ze mě,že sem tomu nevěřil,nebo to zpochybnil.
Bohužel,už sem viděl řadu podobnejch zázraků a vždy někam vyšuměly a nebo byly potvrzený,že nefungujou. Bejt tyhle věci revoluční objev,tak je máme každej den před očima v reklamách,recenzích odbornejch médiích a pod. Velký firmy kupujou na ně patenty a perou to do svejch zákazníků. Tohle se u podobnejch věcí nekoná
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:Ale houby! Zeptal ses na názor.Taky píšu,že zkušenost nemám.Jestli někdo má a pozitivní,ať napíše,když mě přesvědčí,sklapnu podpatky. Naopak pitomce může udělat ze mě,že sem tomu nevěřil,nebo to zpochybnil.
Bohužel,už sem viděl řadu podobnejch zázraků a vždy někam vyšuměly a nebo byly potvrzený,že nefungujou. Bejt tyhle věci revoluční objev,tak je máme každej den před očima v reklamách,recenzích odbornejch médiích a pod. Velký firmy kupujou na ně patenty a perou to do svejch zákazníků. Tohle se u podobnejch věcí nekoná
Jo, jo je to tak, za svůj poměrně dlouhej život, jsem se doslechl o různých zázračných přípravcích a to nejen z oblasti auto-moto, ale třeba zázračná léčba rakoviny, nové vlasy místo pleše atd. Nic z toho se nechytlo, je to jen o tahání peněz z důvěřivých lidí.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Máte pravdu, proto jsem otevřel. Tedy raděj než na víru, na ev. zkušenosti.
Že je levnější reklama a uplacení recenzentů než primární, dobře dokumentovaný výzkum, se ví. Ti co ovlivňují majoritně náš život, mají všichni koupené akcie petrochemie. Je otázka, jestli něco zázračného by obyčejnému spotřebiteli pustili.
Škoda, že nejsem snaživější - už bych dávno jezdil s tímhle v nádrži. Bishop v oleji a HHO do paliva. Ku posměchu všech, taky svému, i v případě, kdyby to fungovalo.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od elvis »

radek píše:Máte pravdu, proto jsem otevřel. Tedy raděj než na víru, na ev. zkušenosti.
Že je levnější reklama a uplacení recenzentů než primární, dobře dokumentovaný výzkum, se ví. Ti co ovlivňují majoritně náš život, mají všichni koupené akcie petrochemie. Je otázka, jestli něco zázračného by obyčejnému spotřebiteli pustili.
Škoda, že nejsem snaživější - už bych dávno jezdil s tímhle v nádrži. Bishop v oleji a HHO do paliva. Ku posměchu všech, taky svému, i v případě, kdyby to fungovalo.
Proč ku posměchu všech? Copak jseš nějakej mentál? Prostě tě něco zaujmulo, tak si se zeptal, nějaký odpovědi si dostal, a jestli tě to dál zajímá tak si to klidně vyzkoušej a je to. Já se jenom bojím toho aby ty "zázračný věci" spíš něco nepokazily.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Mentál, ementál si nech na praconí dobu ty psichyjatru.
Vy co na aditiva do paliv nevěříte, je to Vaše víra. Jezděte si na benzín do zapalovačů a nechte mě, co věří v pokrok a zázraky techniky zase tu moji víru. Dobře - koupím a vyzkouším.

zdravím starým forkem

Policie zatkla podvodníka prodávajícího pilulky pro věčné mládí. Jde o recidivistu, který za to byl trestán již v letech 1721, 1845 a 1926.
Honza1

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od Honza1 »

Radku :todáš:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od elvis »

radek píše:Mentál, ementál si nech na praconí dobu ty psichyjatru.
Vy co na aditiva do paliv nevěříte, je to Vaše víra. Jezděte si na benzín do zapalovačů a nechte mě, co věří v pokrok a zázraky techniky zase tu moji víru. Dobře - koupím a vyzkouším.

zdravím starým forkem

Policie zatkla podvodníka prodávajícího pilulky pro věčné mládí. Jde o recidivistu, který za to byl trestán již v letech 1721, 1845 a 1926.
Jestli jsem se tě nějak dotknul, tak se omlouvám, nemyslel jsem to špatně. Až vyzkoušíš, tak dej vědět, třeba se chytneme za nos my nevěřící.
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Elvisi - zdravím - vše OK.
Koupit a vyzkoušet mohu. Nevím sice jakou mám spotřebu, jaké ventily. Bude to bez porovnání a bez foto ventilů. Co jsem ještě v souvislotsti s přípravkem veselého našel je metoda, jak tabletu dostat do plynové nádrže. Nastraží se do hrdla a strhne proudem plynu. Proberu s čerpadlářem, jestli mě umožní. Budeme mít pěkné téma. Dosud se spouštíme na dno problému diskuzí o zimě.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od Tom »

ty zas jedeš Radku :todáš: :cheche: :cheche:
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ferrocene

Nový příspěvek od radek »

Tome zdravím - to víš zima, nuda. Tak aditiva do benzínu s partou, která neví. To bude ono. Takové nic o ničem.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host