Jak je to s mytím v myčce?

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Veron

Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Veron »

Dobrý večer, mám dotaz, jestli smí wrangler do myčky ( co s anténou a na co dávat pozor)? Mám ho měsíc jsem nováček. Děkuji za odpověď
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Harley »

Jezdím do myčky pravidelně každý týden.S Wranglerem již pátým rokem .Jak se softopem,tak hard topem. V zimě-v létě. Hlavně v zimě abych smejval sůl.

to být já:

https://www.youtube.com/watch?v=4hTo02YiNho
Naposledy upravil(a) Harley dne 23 bře 2015, 20:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Laco »

Len by som sa poradil s obsluhou. Ja som to raz neurobil a kefa sa asi sest, alebo sedem krat rozhodovala, ako to urobi, aby sa dostala nad auto a vzdy to bola pecka do celneho skla :nototo: . Nakoniec to dopadlo dobre, ale do tej konkretnej uz nechodim. Faktom je, ze na TJ mam celkom slusny lift, a 33 kolesa, takze auto je tocha vyssie :wink:
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Vojta »

Mně se Wrangler do myčky nevejde! Vyzkoušeno, jezdím pořád do jedné (tak 1x ročně) a vždycky musí ta fronta za mnou celá couvat, protože mi to sice umyjí wapkou, ale do kartáčů se nevejdu:-) !
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Harley »

A kam jezdíš??? To slyším prvně že by se Wrangler na 35" nevešel do myčky.
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Vojta »

Jezdím do té myčky kousek pod námi - nad Lídlem- vyjedeš od tebe, zahneš doleva a pak asi po 350m doprava. Naproti tomu autoservisu (ten majitel servisu vlastní i tu myčku). Vyzkoušeno několikrát- opravdu musím vycouvat a mezi válce to nevjede. Nejde ani tak o 35´´, ale o ET a Buschwackery. Nevejde se to tam na šířku. Na výšku jo. Ale já to stejně meju většinou wapkou doma . Teda pokud to vůbec meju.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Harley »

Jezdi do Globusu. Buď Čerňák nebo Čakovice. Já jezdím pravidelně Čakovice.Perfektně meje a za málo peněz(89Kč 2.program). Kamarád s JK na 35" a taky se širšíma Bushwackerama,tam jezdívá taky a bez problémů.
Jezdil jsem tam i se softopem.
https://www.youtube.com/watch?v=4hTo02YiNho
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Vojta »

Hezký video, zkusím tedy Harleji Čakovice, tam se spíš dostanu. Jen doufám, že se v tý myčce nebude můj Wrangler bát, on se totiž bojí vody. Nejraději má totiž místo vody sprchu z oleje s voskem na dutiny, to si pak pěkně mlaská. Ale po zimě mu možná jednu koupel dopřeju.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Harley »

musíš ho na hygienu naučit. :wink:
Bob Holoubek

Re: Jak je to s mytím v myčce?

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

JJ globus ok vyzkoušeno černák + čakovice dále dobrá myčka s voskem + spodek mynos v dáblicích vedle renaultu.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host