naviják WARN nefunguje

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

naviják WARN nefunguje

Nový příspěvek od elvis »

Na mém JK čku byl namontovanej naviják WARN XDC 9,500 LBS. Sundal jsem ho a protože ho chci prodat, tak jsem ho chtěl vyskoušet jestli funguje - nefunguje. Připojil jsem ho na baterku a při zmáčknutí ovladače tam nebo zpět to v těch selenoidech jen lehce cvakne a motor hluchej. Dá se motor nějak vyskoušet napřímo, mimo těch selenoidů? Kde by se dal nechat opravit?
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: naviják WARN nefunguje

Nový příspěvek od Tom »

když si jej vymontoval, zajistil jsi dostatečný přívod elektriky? Ukostřils jej řádně? Von je dost hladovej a relátka by měly cvakat hlasitě.
Jinak většinou odcházej ty relátka. Udělá se na nich pecka a konec. Ale nejsou rozebiratelný. Relátka se nechaj koupit nový.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: naviják WARN nefunguje

Nový příspěvek od elvis »

Tom píše:když si jej vymontoval, zajistil jsi dostatečný přívod elektriky? Ukostřils jej řádně? Von je dost hladovej a relátka by měly cvakat hlasitě.
Jinak většinou odcházej ty relátka. Udělá se na nich pecka a konec. Ale nejsou rozebiratelný. Relátka se nechaj koupit nový.
Vyndal jsem baterku z Renaulta Kangoo, ukostřil jsem to dobře. Nicméně relátka jsem rozebral a samozřejmě nic tam není vidět. Motor jsem taky rozebral a žádnou vadu jsem taky neobjevil. Jsem vůl, že jsem to nevyzkoušel když to bylo namontovaný na Jeepu. Ještě to nechám prohlédnout a proměřit od člověka, který tomu rozumí a pokud žádnou vadu neobjeví, tak to zase smontuju a vyzkouším na Jeepu při běžícím motoru. Jo a dík za odpověď.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: naviják WARN nefunguje

Nový příspěvek od elvis »

Tom píše:když si jej vymontoval, zajistil jsi dostatečný přívod elektriky? Ukostřils jej řádně? Von je dost hladovej a relátka by měly cvakat hlasitě.
Jinak většinou odcházej ty relátka. Udělá se na nich pecka a konec. Ale nejsou rozebiratelný. Relátka se nechaj koupit nový.
Naviják maká, bylo to kostrou, ale ne tím,že bych špatně ukostřil, ale tím, že jsem ho zkoušel na ponku a to byl ukostřenej jen motor a relátka ne, protože ty berou kostru ze šasi, takže jsem k nim přitáhl kostru ještě jiným kabelem a je to. A nejvíc mě těší, že jsem na to přišel sám a ne můj synek ing elektro. Nakoplo mě to jak píše Tom, že musí cvakat hlasitě, takj sem je přeskoušel zvlášť mimo motor a cvakali velmi hlasitě.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: naviják WARN nefunguje

Nový příspěvek od Tom »

:todáš:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host