Muj novy krasny High Lift Farm Jack

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tanaki »

Jelikoz jsem na skvelem srazu na Siklaku vyhrala v tombole tenhle prekrasny hever, potrebovala bych nekolik rad:
Obrázek
1. jak se tomu rika slangove?
2. kam s nim? libi se mi v predu na kapote, ale nebude mi to delat bordel pri jizde na dalnici? nebo ho dat dozadu k rezerve? jeste bych ho mohla vozit uvnitr, ale, prijde mi to skoda, bo je to takovej krasnej vercajk
3. jelikoz mam plastovy narazniky, vsimla jsem si, ze prodavaji takovy haky, ze se to chytne za kolo, mate s tim nekdo zkusenosti? nebo do ty doby nez vymenim narazniky si ma do kufru hodit nakou sikovnou fosnu?

predem dekuji za fundovane odpovedi :méďa:
Honza1

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Honza1 »

Říká se mu prostě Hajlift :cheche:
Na kapotě je to v pohodě, trošku sviští, ale co by člověk neobětoval pro krásu, že? A musíš pořešit ještě ostřikovače skel. zas ti zustane zadek volnej na jiný pičovinky :hopsa:
Vzadu na gumě hnus, když tak na pantech, jako to vozí Krtek, to je výrazně lepší. Prodávaj se i origo držáky. Nejhezčí jsem to měl já, teď myslivec ze Zlína, vzadu, z boku na nárazníku, to bylo děsně sexy se sundanou plátěnou střechou, vlevo anténa, vpravo high-lift, ještě jsem na tom vozil vlajky :cheche: Spousta lidí říkala, že to bude drhnout v terénu o větve, nedrhlo... :todáš:
Takže ve výsledku je to asi jedno, co se ti víc líbí :nečtešnevíš:
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

...jj...je to tak na prdeli je parádní.Já jsem si ho hodil do černého komaxu páč byl dost odrbaný a navíc černá mu sluší :todáš:
jen Honza1 zapoměl dodat,že je přišrubovaný na pevnostňák nevim jestli by to na plasťáku drželo :blbost: je to přeci kvicht,ale možná něco na to existuje.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tom »

jo za co zvedat JK, nevim. U Rubiho se zvedá za boční rock raily (prahový lišty), ale úplně zdravý to není. Za plastový nárazníky to fakt moc nepůjde. Na to jsou pevnostňáky. Na převoz je lepší vzadu - na kapotu a z kapoty se ti bude i blbě dávat. Dozadu existuje buď držák co je chycenej do šroubů pantů zadních dveří (poměrně finančně dostupná záležitost), nebo investovat do nosiče rezervy na který se montuje držák Hiliftu a písečné kotvy (to stojí znatelně více lowe). Do auta ho nedávej!!
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

...no šak jak říká Tom kdybys ho aj na ten plasťák přimontovala,tak JK za něho nezvedneš :nápad:
zkousel jsem to(jen doma) ,funguje to,nemá to chybu :kaficko:
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tanaki »

ale zdvihnes, za kolo, prodavaj na to takovou vecicku http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 8PNmuQRL7Q
taky tipuju, ze by to slo zdvinout za naraznik, pokud ho podlozis nakou peknou fosnou, co myslite?

narazniky zatim menit nechci, pac je v zaruce

dam ho asi teda dozadu, vypada tam pekne

koukam ze ma dost univerzalni vyuziti :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Jirka »

Je hezký zvedat auto za kolo - problém je, když zrovna to kolo potřebuješ třeba vyměnit :cheche: :cheche:
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tanaki »

no tak to zni logicky, to musim uznat :cigarko: - je videt, ze potrebuju zoufale nasbirat prakticke zkusenosti :cigarko:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Harley »

Podloženej plasťáka je furt jen podloženej plasťák a ta tuna co budeš zvedat,ho přemůže. Tohle bych rozhodně nezkoušel

čím porušíš záruku,když dáš jinej nárazník? Když Ti klekne motor a nebo převodovka,tak nárazníky za to nemůžou.Atd. atd.
Takhle bys porušila záruku vším,co dáš na auto co tam nebylo,když si koupila. Třeba ten hi-lift.
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tanaki »

zeptam se v jeep servisu, jedu tam zitra vymenit svetla, jak se k tomu stavej :-)
Myslivec ze Zlína
hodně velkej kecal
Příspěvky: 142
Registrován: 17 pro 2012, 18:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Myslivec ze Zlína »

..no staví se k tomu všude jinak,v Praze (to ví Honza) :blbost: a u nás byl uplně jiný přístup
Spíš záleží na tom kdo to posuzuje,příjímací technik ti řekne,že pro to udělá vše a potom tě uvidí na ulici ten
co to schvaluje a si v ...... :down: Tak se to stalo mě,náhoda,ale stalo se.Tak BAHA :wink:
Jinak penosťák=lepší podvozek....to už vím aj já :nápad: Žadné podložky to je na prd.
Možná si to někteří vyloží jinak,ale je to moje zjištění.Podložky pouze s plastovýma nárazníkama a na cestu,né do lesa :wink: :tožvitaj:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Harley »

Vykládat si to můžou jak chtěj ale jsou nějaký zákony. A každej průměrnej právník je rozseká,když Ti odepřou záruku na kleklej motor,protože si vyměnil zrcátka. Musí to mít souvislost.
Ad podložky. Máš pravdu,že k přídavný zátěži jako třeba pevnostňáky je určitě nutnost k tomu silnějších pružin ale rozhodně podložkovej lift ve výšce 2-2,5" je na stejný úrovni jako ten samej pružinovej.Do terénu moc nejezdím ale když,tak jsem žádný omezení nezaregistroval.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od elvis »

Kde se ten hajlift dá koupit?
Uživatelský avatar
Tanaki
malej kecal
Příspěvky: 42
Registrován: 09 pro 2012, 18:51
Bydliště: Praha JO70FD
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od Tanaki »

musis jet na Jeep sraz, tam si koupit listky do tomboly a vyhrat si ho :-)
Uživatelský avatar
PETARDAK
hodně velkej kecal
Příspěvky: 145
Registrován: 30 pro 2009, 22:20
Bydliště: Nový jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Muj novy krasny High Lift Farm Jack

Nový příspěvek od PETARDAK »

Měl bych dvě poznámky k tématu :kaficko:
-osobně mi připadá mírně řečeno "úchylné" vozit na autě něco, co (dík absenci pevnostních prahů+nárazníků) nelze na autě použít :nototo:
-pozor na (ne)kvalitu těchto čínských kopií, teď jsme třeba zápasily s "kouskem" který ač fungl nový, tak normálně zvedal, ale dolů šel pustit jen "volným pádem" a ne krkováním :fuj: ...letěl a už je na cestě orginál :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti