Přihlášení auta

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Romel

Přihlášení auta

Nový příspěvek od Romel »

Ahoj, jsem taky pacient posedlý americkými auty, ale pick upy, chtěl bych moc Gladiatora ale to je pro mě neřešitelný problém finančně. Když jsem udělal kompromis našel jsem si auto v Německu, není to jeep, omlouvám se ale ford 250 v naftě. A tady to začíná a asi končí. Jak to přihlásit? Je to rok 89, já vím že pro Vás starý škopek, ale tu krásu v tom autě vidím a už jako kluk jsem něco takového chtěl. Diesel proto, že 15 litrů nafty není 20 benzinu a je to dokonce v manualu což je pro mě plus. Všichni z různých klubů mě poslali dál než k šípku nebo do háje, kamarád mi dal kontakt na Vás, že jste tu prý normální a mohli by jste pomoci. Na veteránské je to prý mladé, na normální přihlášení stare, má to platné německé doklady. Já vím, že je to nesmysl, ale já to chci. Je to otázka toho udělat si radost, není v tom elektronika, vše je mechanické, vše opravitelné, doufám. Nemohl by mi někdo pomoci? Muj mail je 0526@seznam.cz
Díky a at Vám to jezdí a dělá radost jak má, možná to nejsou nejlepší auta ale stejně je milujeme :todáš:
Uživatelský avatar
PetrF
malej kecal
Příspěvky: 21
Registrován: 04 lis 2009, 23:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlášení auta

Nový příspěvek od PetrF »

Romel píše:Ahoj, jsem taky pacient posedlý americkými auty, ale pick upy, chtěl bych moc Gladiatora ale to je pro mě neřešitelný problém finančně. Když jsem udělal kompromis našel jsem si auto v Německu, není to jeep, omlouvám se ale ford 250 v naftě. A tady to začíná a asi končí. Jak to přihlásit? Je to rok 89, já vím že pro Vás starý škopek, ale tu krásu v tom autě vidím a už jako kluk jsem něco takového chtěl. Diesel proto, že 15 litrů nafty není 20 benzinu a je to dokonce v manualu což je pro mě plus. Všichni z různých klubů mě poslali dál než k šípku nebo do háje, kamarád mi dal kontakt na Vás, že jste tu prý normální a mohli by jste pomoci. Na veteránské je to prý mladé, na normální přihlášení stare, má to platné německé doklady. Já vím, že je to nesmysl, ale já to chci. Je to otázka toho udělat si radost, není v tom elektronika, vše je mechanické, vše opravitelné, doufám. Nemohl by mi někdo pomoci? Muj mail je 0526@seznam.cz
Díky a at Vám to jezdí a dělá radost jak má, možná to nejsou nejlepší auta ale stejně je milujeme :todáš:

Pokud to má platné SRN doklady,tak mě zajímá jestli to má starý TP ( takový rozkládací ) nebo nový TP v novém TP je kolonka "K" a v ní nějaké číslo ?????. Obecně s SRN papíry by to neměl být problém.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host