budíky

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
jiřík

budíky

Nový příspěvek od jiřík »

Dobrý den,mám Wranglera 2,5i r.v.99, mám problém s budíkama.Během jízdy po pár km se rozsvítí kontrolka vady na motoru a spadnou ručičky všech budíků.Někdy to udělá hned po nastartování.Během jízdy se někdy zvednou a pak zas spadnou a někdy je celá jízda bez tohoto problému.Už nevím co s tím.Děkuji za případné rady.
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky

Nový příspěvek od Henry »

jiřík píše:Dobrý den,mám Wranglera 2,5i r.v.99, mám problém s budíkama.Během jízdy po pár km se rozsvítí kontrolka vady na motoru a spadnou ručičky všech budíků.Někdy to udělá hned po nastartování.Během jízdy se někdy zvednou a pak zas spadnou a někdy je celá jízda bez tohoto problému.Už nevím co s tím.Děkuji za případné rady.
Napiš svůj dotaz do správného vlákna podle typu wranglera ... tady to nikdo nebude hledat a já ti to potom odsud smažu.
admin fóra
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky

Nový příspěvek od Ondřej »

Otočením klíčku 3x bez nastartování se dá na display objeví kód chyby třba něco zjistíš.
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky

Nový příspěvek od Tom »

že by kostra?
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: budíky

Nový příspěvek od Jirka »

Tom píše:že by kostra?
...že by vlastní zkušenost?? :cheche: :cheche: :blééé:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host