navigace - radio - MANUAL

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
markusnsk

navigace - radio - MANUAL

Nový příspěvek od markusnsk »

ahoj chlapi, mám JEEP CHEROKEE KK limited r.v.2010 a touto cestou prosím jestli někdo nemá manuál v češtině na rádio - navigaci, které je stejné jako ve WRANGLERU unlimited.
snad se někdo najde, nevím si rady s připojením telefonu. DÍKY!!!
noskovic.m@centrum.cz
Honza1

Re: navigace - radio - MANUAL

Nový příspěvek od Honza1 »

Já ten návod mám, v autě, ale jako již tradičně mám auto v servisu. Bude koncem příštího týdne, tak jestli do té doby neseženeš, tak ti to naskenuju a pošlu. Čus
Návštěvník

Re: navigace - radio - MANUAL

Nový příspěvek od Návštěvník »

tak to je fajn!! určitě budu moc rád když mi to pak naskenuješ, vůbec se mi nedaří spárovat telefon s tím handsfree co v tom rádiu je. Auto v servise - špatný kus, nebo co je špatně?
noskovic.m@centrum.cz
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host