Vyhřívané sedačky

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Michael »

Když jsem si před pár lety nechal přečalounit sedačky u mého TJ na kůži tak jsem tušil že frajeřina studí. Ale realita předčila očekávání. Vzhledem k tomu že jezdím prakticky každý den pro mne byla vždy zima černýn snem. Nedávno jsem dostal tip na univerzální vyhřívání do sedaček . Objevil jsem ho na na českých stránkách a objednal. Musím říct, že super, esteticky provedené přepínače, kevralové dečky se schovají pod čalounění a hřeje to luxusně . Montáž zvládne i neuměl mého ražení :)
Takže koho studí v zimě zadek v autě ať se ozve , jsem schopen poslat odkaz na prodejce, nechci to tady zanášet nějakou reklamou.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Wrangler je moje první auto s hadrovejma sedačkama.Sem s toho docela otrávenej,protože je to pěkně nepraktická věc ve všech směrech. První je estetická,druhá hygienická a třetí že nemají vyhřívání a studí nemlich stejně jako kožený. První zimu jsem jezdil s ledviňákem s motorky aby to přežily ledviny a páteř. Dokonce několik metrů jsem jel i nadzvedlej abych nemusel sedět v tý ledárně.Jestli někdo říká,že kožený studí o proti hadrovejm,.tak kecá .Je to stejný akorát auta,co mají kůži,tak mají i vyhřívání.To ale nemají auta s hadrovejma. V podstatě jsem ani nepochopil,proč auto,který má jezdit bez střechy nemá praktický kožený sedačky,který do kterých se nazažírá špína,prach a nevadí,když trochu zmoknou.
No zimu jsem vyřešil vyhřívaným potahem ale potahy nemám rád ,je to taková lůzárna,nicméně teplo na ledviny a prdel,je důležitý.
Nedavno mi přišla nabídky na ty destičky,tělíska,co se vloží pod potah sedačky a opěráku.Asi to bude to samý o čem mluví Michael. Dost jsem o tom uvažoval to do auta pořídit.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Michael »

Tome jdi do toho, je to naprosty komfort za cca 2 700 celkem vcetne DPH :todáš:
FAJER

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od FAJER »

Taktiez bojujem s tymto neduhom na TJ, som o krok dalej.. uz som kupil cely set cca pred 2r.
zatial som sa nedopracoval k rozhodeniu sedaciek a ich calunenia.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Michael »

Tady jsem před nadávnem našel návod jak to nafotil nějakej amík , to co mám je prakticky to samé
http://ewylie.com/jeep/seatheat.htm
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Tak to bude asi stejný.Tak nějak to stálo.

Chtěl jsem do toho jít ale tak nějak furt přemejšlím o kožených sedačkách.Tak se mi to nechce cát do těch hadrů. Zatím zůstanu u potahu. Rozhodně to všem doporučuju taky
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Tom »

Mopar nabízí od jakživa za slušnej peníz origo sadu vyhřívání do sedaček, včetně návodu. Pro takový jako ty Harley je to hračka. Se divim žes to ještě neobjevil a že to nemáš. Já to tam mam od začátku. Jo a hodí se to i kdys se rozhodl pro čalouníka s kůží :todáš:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Jsou furt důležitější věci a když jednou kožený sedačky,tak ty firmy to prodávají i s vyhříváním. Třeba Katzin.
To od Moparu je za třetinu ceny kožených potahů na celý auto
http://www.quadratec.com/products/14159_100.htm

Tady jsou ty dodatečný tělíska do hadráků. http://www.e-xenony.cz/vyhrivany-potah- ... adel-csh-2
Dr.Ti.

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

Spirály a jiný věci pod prdelí...kuloohříváčky nemusím zase já.Pro mladý majitele upozornění,že to není nejlepší pro spermiogram....
Problém studenýho auta jsem řešil Teplovodním nezávislým topením Webasto, který do 10min vyhřeje interiér a také motorový prostor. Samozřejmě kožený sedačky stran designu a praktičnosti taky můžu více,než látkový.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Já už mám odpracováno a podle rychlosti jak to šlo,vyhřívání v sedačkách to neovlivnilo! :cheche:
Dr.Ti.

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

H., ty seš ještě "předválečná kvalita",ale dnešní mladý lidi je schopno ohrozit v tomhle směru i ohřívání pozadí a přilehlého okolí
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

:cheche: :cheche: :cheche: :todáš: :todáš:
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Michael »

od Moparu je to možná originál, ale jinak je naprosto stejný s tím co se prodává tady, jen s tím rozdílem že to je několikanásobně dražší .
http://www.elcar.cz/vyhrivani-sedacek/1 ... dadel.html
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Koupil jsem je taky a už jsou v sedačkách. Montáž snadná.Ještě natáhnout elektriku.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhřívané sedačky

Nový příspěvek od Harley »

Zapojeno a hřejou fajn! :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host