Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

... pište sem dotazy, které svým zaměřením nehodí do vedlejších témat nebo jsou společné pro všechny modely

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Harley »

Tak! :todáš: :tožvitaj:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Ondřej »

JÁ SI PROSTĚ SPLNIL SVŮJ SEN. :todáš: :todáš: TO JE VŠE.
kamarád YJ-čko charakterizoval slovy: Je pro normální použití úplně na hovno, drncá, je malý,špatně sedí na silnici, žere jak ruskej tank a blbě se do něj leze, ale nasere tolik lidí,že stojí za to ho mít. A tak ho mám, teda už další tedy TJ. A nedám ho, protože je sním sranda a té je dneska málo.
Michael
hodně velkej kecal
Příspěvky: 108
Registrován: 07 led 2007, 15:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Michael »

Ondreji, ten popis pouzivam skoro shodne :)
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Ondřej »

JO JO I JÁ TO TAK MÁM :cheche:
nebukadnesar
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 29 zář 2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od nebukadnesar »

Podobne ako v Cechach aj na Slovensku su vsetky upravy nelegalne. Da sa to ale elegantne obist. Je potrebne si kupit auto v Nemecku, nechat si ho tam upravit (ako niekto vyssie pisal, v DE je mnozstvo uprav legalnych) a zapisat upravy do nemeckeho technicaku. Na Slovensku vam nasledne nemecky technicak mechanicky prepisu a mate vsetko legalne. Ja som takto musel urobit, pretoze v SR ani navijak (jedina uprava co som chcel) nie je legalny. Teda dufam, ze to takto bude, auto mi pride v januari. Potvrdili mi to uradnici na odbore dopravy, policajti aj smutny dealer jeepov v SR.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od meett »

svět se zbláznil bohužel je to tak :todáš:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Ondřej »

Já dávám auto na technickou do autoservisu, který má evidentně s STKáčkem smlouvu. Zaplatím o 500,- víc a prošel jsem vždy. Pokud jsem měl nějakou závadu byl jsem na ni upozorněn a to bylo vše.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Harley »

Jenže STK je ten nejmenší problém,co úpravy sebou nesou. Vit Krtkův přízpěvek na konci minulý stránky.
Dr.Ti.

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Dr.Ti. »

1/ :nápad: možná by bylo zajímavé zjistit,co přesně se v DE dá z úprav zapsat do TP
samotná koupě nového JK tam vyjde rovněž výhodněji, což nabízí možnost pořešit dvě mouchy jednou ranou....
2/ :cigarko: v STK bych rovněž neviděl velký problém,je-li vůz Eu verze a jsou-li k dispozici origo kola,kontakt na spřízněnou STK si každý najde...
3/ :pako: větší problém vidím v potenciálních obstrukcích dálniční policií,pro kterou není problém si vyhledat na místě technickou specifikaci ,eventuálně odeslat na tamější STK
4/ :blb: hlavní problém vidím v eventuální škodné události při nehodě,nedej bože ublížení na zdraví v rámci nehody,znalci pojišťoven úpravu rychle odhalí,jak psal H.,následuje plnění 100% a jaká je trestní sazba za ublížení na zdraví při vědomém provozování vozu nezpůsobilého provozu / díky neschváleným úpravám/,to tedy nevím a raději ani vědět nechci. :sraní:
5/proto jsem si nechal JK liftnout a osadit disky s jiným ET a držím basu... :blééé:
nebukadnesar
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 29 zář 2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od nebukadnesar »

Konkretne mna vyslo to auto v DE presne o 11% lacnejsie ako v SR. Podla fotiek na uvodnej stranke predajcu jeepov v DE: http://www.allrad-schmitt.de/ je toho legalneho dost. V mojom pripade islo iba o navijak, ale musel som dat vymenit cely predny naraznik, ktory schvalilo s navijakom TUV. Aby boli upravy zapisatelne do nemeckych papierov, musia byt vsetky montovane suciastky schvalene TUV.
Uživatelský avatar
meett
hodně velkej kecal
Příspěvky: 501
Registrován: 12 led 2007, 20:13
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od meett »

v teto dobe vladnou penize ..... kamaradi
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Harley »

nebukadnesar píše: Aby boli upravy zapisatelne do nemeckych papierov, musia byt vsetky montovane suciastky schvalene TUV.
A viděl někdo nějaký lift kit který má TuV? Já ještě ne. Takže pokud chce někdo dát větší pneu,který mu nějak zapíšou,tak jak to řeší s liftem,který je k tomu třeba?
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od Harley »

To je body lift né lift kit. To je rozdíl .
nebukadnesar
malej kecal
Příspěvky: 13
Registrován: 29 zář 2011, 09:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Upravy a jejich zapis do TP a zkusenosti s polici atd

Nový příspěvek od nebukadnesar »

Nevyznam sa v tom, to som nasiel na googli. A aky je v tom rozdiel? Pisu, ze to dvihne auto o 3 palce... Myslel som, ze je to to iste.
Odpovědět

Zpět na „Obecné dotazy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti