3.8l

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Jeepů CJ a starších modelů

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
elmino

3.8l

Nový příspěvek od elmino »

mal by som otazočku:pasuje komplet sada tesneni motora z gufermi z 4,2 na 3,8? alebo da sa to normalne zohnať trebars v impexte?velmi malo som sa stretol s tou 3.8l a teraz ju mam doma.
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.8l

Nový příspěvek od Karel Sommer »

elmino píše:mal by som otazočku:pasuje komplet sada tesneni motora z gufermi z 4,2 na 3,8? alebo da sa to normalne zohnať trebars v impexte?velmi malo som sa stretol s tou 3.8l a teraz ju mam doma.
Pasuje, mám ho doma a vše ze 4,2 lze použít na 3,8 v klidu...
elmino

Re: 3.8l

Nový příspěvek od elmino »

zdravim Karle, takze ak by som mal nejake otazky okolo tohto motora mozem sa na teba obratiť?
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.8l

Nový příspěvek od Karel Sommer »

Jj v pohodě. Mám i po výbrusu, nové písty s koroužkama, nové šály atd atd. Auto mi kompletně dělal R.Pos a tel na něho je 777 096 531 a klidně se na mě odvolej. Je moc šikovnej UMÍ!!!
elmino

Re: 3.8l

Nový příspěvek od elmino »

ked sa mi podary tak budem tento vikend v prahe ak si najdem cas mohol by som prist na kus reci?v mojom sa zda ze je motor ok len treba dostvit karburator a mam tam problem z podtlakmi :) no a tecie z vika ventilov a spredu od remenice
Karel Sommer
hodně velkej kecal
Příspěvky: 148
Registrován: 05 kvě 2008, 11:11
Bydliště: Finská 582/1, Praha 10, 10100
Kontaktovat uživatele:

Re: 3.8l

Nový příspěvek od Karel Sommer »

OK, dej vědět. Víkend je ještě daleko, ale možná ho strávím taky v Praze, tak brnkni. ( 604 222 085)
elmino

Re: 3.8l

Nový příspěvek od elmino »

Zdravim.mam navyse manualne volnobezky na cj,su na5skrutiek 27drazok.su to AVM fungel nove,cena dohodou alebo vymenim za volnobezky na 6 skrutiek.ak by niekto mal aj tie pevne "zaslepky" ponuknite
elmino

Re: 3.8l

Nový příspěvek od elmino »

ahoj,male videjko mojej 9 mesacnej prace po veceroch https://www.youtube.com/watch?v=ygDEUfrbQkU
Odpovědět

Zpět na „Jeep CJ a starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti