Spojka VENTILÁTORU

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
PRWOcK
malej kecal
Příspěvky: 5
Registrován: 29 led 2013, 21:45
Kontaktovat uživatele:

Spojka VENTILÁTORU

Nový příspěvek od PRWOcK »

Zdravím terénní lidé!
Vypadá to že mám problém se spínáním vrtule, všim jsem si toho když auto běželo na neutral v pařáku po jízdě, začlo kolísat a zdechlo, po chvíli jsem ho nastartoval ale bylo to takový jalový. Když vychlad motor už to bylo dobrý. Po dalšim nastartování a zahřátí jsem sledoval otáčení vrtule versus točky motoru a jen tak ledabyle se ta mrcha nechala unášet řemenicí, Když jsem přidal otáčky tak jen pomalu zrychlovala, každopádně když jsem jí chyt, tak stála a neměla nejmenší snahu mi urvat prsty ;-)
Jde mi o to, jestli je nějakej spolehlivější způsob jak to vyzkoušet, nebo jestli mám rovnou shánět spojku, nebo to dát natvrdo a trochu dýl zahřejvat motor...
Další věc kterou nechápám jsou spojky z Crovnu, pro mojí 4,2L jsou dva druhy a z nich jeden má opačnej směr otáčení a řemen motoru...???
Díky za zkušenosti s vašima spojkama ;-)
PRWOcK
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spojka VENTILÁTORU

Nový příspěvek od Ondřej »

Nedavno jsem ji kupoval na TJ v Impextě a byla za polovic a Mopar. :todáš:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host