zamrzání podtlaku

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Motyka
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2011, 11:22
Kontaktovat uživatele:

zamrzání podtlaku

Nový příspěvek od Motyka »

Zdravím, mám problém se zamrzáním podtlaku na zapínání předku. Zkoušel jsem do okruhu nalít trochu lihu, ale to funguje jen krátce. Po týdnu jsem potřeboval zapnout předek a nic. Nechám to přes noc v garáži a ráno to jde zařadit. Prosím o radu zkušenejších. Dík.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzání podtlaku

Nový příspěvek od Harley »

Neporadím Ti jak na zamrzání ale co tenhle nespolehlivej systém předělat na ruční ovládání?
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzání podtlaku

Nový příspěvek od radek »

Ano to zlobí, již jsme o tom zde psali, dělalo mi to leta. Vidličku mám už třetí. Nyní pár let dobré. Někdy před výměnou to zařazovalo jak chtělo. Proč jsi se rozhodl, že to je zamrzání ?? Spíš máš dírku již eliptickou a je to nepřesné, nedozařadí to. Co píše Harley - jsem tehdy váhal, ale rozhodl jsem se měnit vidločky. Není to drahé. Na ten ruční set na výdrž a fungování jsem nenagoogloval tehdy reference. Pozor na někdy doporučenou opravu pokažené dírky. Autor odvrtal vyglajdanou díru a složil s mezikroužkem. Je to jen na pár zařazení. V oslabeném místě se ulomilo.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host