wrangler yj samosvor

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
andrew

wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od andrew »

čau kluci, Wrangler YJ 2,5 , ten má v zádu samosvor, žejo, ale když najíždím ze šikma na hráz tak se mi nazvedne jedno zadní kolo a začne se protáčet a jsem v háji, v diferáku je nový olej i s aditivem, chci se zeptat jak to má fungovat jestli se má sám uzavřít a to kolo zastavit nebo jestli je to tak normální, kdybych měl uzávěrku tak je to jasný, ale samosvor???
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od Harley »

Samosvory nikdy neudrží nadzvedlý kolo. Neudrží ani když je jedno na kluznějším povrchu.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od Ondřej »

Pokud budeš mít dobře seřízenou brzdu stačí levou nohou lehce pedál brzdy přidržet a pak to dáš i bez uzávěrky nebo samoseru. :todáš:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od Harley »

Mám lepší radu. Dobrý gumy!
Já nikdy uzávěrku neměl a vždy jsem projel co jsem potřeboval. Samosvory jsem měl na třech Jeepech a všude akorát prudily a ničily diferák. U JK ho už tři měsíce nemám a jsem velice spokojenej .Krom toho,že je auto líp ovladatelný na kluzku.
andrew

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od andrew »

Díky moc za rady, s tou brzdou to vyzkoušim, jestli to pujde, a když to nepujde? tak najíždět přímo a ne ze šikma,hehe. A ty gumy mám dobrý, tam šlo o to nadzvedlý kolo. Podvozek mám zatím sériovej, takže taky to malý křížení. Budu muset holt nazvedat.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od Harley »

Hlavně aby to křížilo.
andrew

Re: wrangler yj samosvor

Nový příspěvek od andrew »

Zvedání, to budu dělat až časem, to se pak budu ptát na každou blbost, abych něco neposral, ted už to mám tak nějak vše hotový (((vyměněný diferáky, ty starý byly vymletý se strašnejma vůlema, nový oleje filtry, ještě teda nemám novej v převodovce(jakej tam má bejt a kde se vypouští a napouští? ještě jsem to nezkoumal) brzdovka, prasátka, ošetřenej podvozek a dutiny, zámky atd))) přivez jsem ho z Německa, tak ted už snad jen na technickou a na úřed pro papíry, snad to nebude nějakej problém , no uvidíme.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host