Všeobecná literatura, manuály, knihy, info ...

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
mokusle
malej kecal
Příspěvky: 8
Registrován: 22 led 2012, 14:25
Kontaktovat uživatele:

Všeobecná literatura, manuály, knihy, info ...

Nový příspěvek od mokusle »

Prosim Vas,
nema niekto nahodou
Neaku vseobecnu ( seriovu ) literaturu, neaky tech. manual k danym rokom, k modelu YJ ?
Ci uz v elektronickej forme, popripade KNIHU, link ?
Kde by som nieco podobne zakupil ?
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: všeobecná literatúra, manual, Kniha, Info

Nový příspěvek od radek »

Jestli chceš opravářský manuál, tak byl tu k mání za nějakou stovku. Posílal mi Robin přes úložiště. Docela dobrá angličtina s obrázky. Zeptej se ho na 4x4@jeep-wrangler.cz . Nechci Ti to nabízet bez něj.

Mám pár katalogů náhradních dílů a i jiné opravářské návody v el formě - to ale vygúgluješ taky.

Uživatelský návod k obsluze jsem na YJ nenašel. Je vše jednoduché, ale něco mi museli zkušení poradit.
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Všeobecná literatura, manuály, knihy, info ...

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Zkus na českém obchodě na adrese
http://www.techbooks.cz/techbooks/0/0/3 ... 20wrangler
Je to v angličtině, ale také jsem to tam kupoval. Jinak mám v češtině přeložen základní (pro začátečníky) ovládací manuál na Jeep Wrangler, 4,2 L, 1989. Je tam základní údržba, ovládání atd. Musel bych to v případě zkopírovat. Bylo by to grátis, pokud by jsi měl zájem. :pivko:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host