Nejde zařadit přední náprava - podtlak

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Motyka
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 06 říj 2011, 11:22
Kontaktovat uživatele:

Nejde zařadit přední náprava - podtlak

Nový příspěvek od Motyka »

Zdravím, udělal jsem si radost a pořídil si Wranglera YJ 4,0 r.v. 1991. A jako každý začátečník mám problémy. Při koupi jsem se snažil vše podle návodů zkontrolovat, ale jak zjišťuji kontrola nebyla důsledná. Mám několik problémů. Pročetl jsem forum, ale nenašel jsem odpověď. Nejde mi zařadit předek, :frown: :frown: vyčetl jsem že zapínání pracuje na podtlaku, ale nevím jak zjistím, jestli jde podtlak k ovládací vydlici na přední nápravě. Další problém mám se spínací skříňkou chtěl bych jí vyměnit, ale nikde jsem se nedočetl jak na to. Volant dolů a co potom. Děkuji za rady zkušenějších.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový jeepař, staré problémy

Nový příspěvek od Jirka »

http://www.jeepwrangler.cz/phpbb3/viewt ... =91&t=1529

špatně jsi četl :wink:

Spínačka je přišroubovaná na sloupku řízení - když to pod volantem celé odkrytuješ, uvidíš. :todáš:
Návštěvník

Re: Nový jeepař, staré problémy

Nový příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem to znova pročetl, ale nezjistil jsem jak silný musí ten podtlak být, jestli stačí, když ho nepatrně cítím jazykem, nebo to musí být jak z vysavače. Protože ta vidlička se zdá být v pořádku a těch hadiček na podtlak je tam jak nas... :blb:, tak nevím jak to jinak odzkoušet. Díky.
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový jeepař, staré problémy

Nový příspěvek od Remi »

Na můj YJ, vakuum bylo příliš málo k aktivaci vidlice. Našel jsem popraskané trubky na pravé straně Bateriové! Jsem nahradil všechny trubky novými a vše, co má dokonalá! Našel jsem vacum trubka na Škoda prodejně, 150czk o 6 metrů.
:pako:
Kolik vakuové musíte najít? stejné na vidličku, než na konektoru na vzduchu potrubí.
(if not clear, i can explain in english...) :cigarko:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde zařadit přední náprava - podtlak

Nový příspěvek od Ondřej »

Zjistíš to celkem snadno,na přední nápravě na pravé straně vyšroubuješ 4 šroubky co drží víčko řadiče, pak musí někdo zařadit a uvidíš jestli se vidlička pohne. Jo a vidlička by neměla být moc obroušená,podtlaky radši natahej nový, optimální jsou plastové trubičky na brzdy k náklaďákům metr cca za 25kč.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti