POMOC - JEEP WRANGLER

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
zuzana26
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 21 lis 2011, 19:59
Kontaktovat uživatele:

POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od zuzana26 »

Zdravím páni,
stala som sa šťastnou majiteľkou Jeep Wrangler, r.v. 1992. Doviezla som si ho ako ťažkú "uloženku" z Rakúska, na podiv absolútne bez korózie, mám už všetko absolvované STK, EK, KO, papiere mám na Obv. úrade, čakám na technický preukaz, ale na Slovensku nie je ani jeden takýto Jeep v konaní a potrebovala by som tieto údaje: tlaky na nápravy a najväčšiu prípustnú hmotnosť. Je to 2.5 benzín, manuál. Už injektion, nie karburátor. Keby bol z vás niekto taký láskavý a ochotný a zoskenoval a poslal mi na mail tú časť technického kde sú tieto údaje.
Ďakujem vám veľmi pekne za pomoc.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Jirka »

Vítej mezi Jeepařema :wink:
Všechny technické údaje o konkrétním autě jsou vždy uloženy v čárovém kódu - ten je nalepen na dveřích, nebo na sloupku - myslím že vždy - u řidiče.
Tyhle údaje by vždy měly "vylézt" z technické kontroly, protože oni si ten kód musí "přečíst", aby ten techničák právě mohli vyplnit. A tam je daleko více údajů,než jen ty dva co potřebuješ. Není to spíš nějaký šotek?
Není přece možné, aby úřad zapsal do techničáku "cosi" co vidí v jiném techničáku, notabene z oskenované kopie??? I když - dnes člověk nikdy neví....... :blbost:
YJ-ček v klubu taky moc není a ještě k tomu sem ti lidé moc nechodí, tak nevím zda dostaneš nějakou rychlou odpověď...... :frown:
Uživatelský avatar
Pajucha -Ludvig
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 25 čer 2009, 09:07
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Pajucha -Ludvig »

Provozní hmotnost...1445
Největší technicky přípustná(povolená) hmotnost..1900/1900
Největší technicky přípustná(povolená) hmotnost na nápravu..995/995,,,1300/1300
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Remi »

Ahoj Zuzka,
To bilo moje, YJ 1991 injection 2.5. :pako:
Remi
Přílohy
yj 1991 2.5 b.JPG
yj 1991 2.5.JPG
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Harley »

Jirka píše: Není přece možné, aby úřad zapsal do techničáku "cosi" co vidí v jiném techničáku, notabene z oskenované kopie??? I když - dnes člověk nikdy neví....... :blbost:
:
:cheche: Hehe,Ty naivko,kde žiješ? jak myslíš že se to dělá a proč je taky v techničákách tolik napsaných nesmyslů? Proč tolik aut s automaty ,má kolonce manuál a nebo tolik rozdílných Kg na kouli ?
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Remi »

Tato deska, koupil jsem na internetu. A já jsem si vybral, co je na ní. :cheche:
Přílohy
tj.JPG
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Jirka »

Harley píše:
Jirka píše: Není přece možné, aby úřad zapsal do techničáku "cosi" co vidí v jiném techničáku, notabene z oskenované kopie??? I když - dnes člověk nikdy neví....... :blbost:
:
:cheche: Hehe,Ty naivko,kde žiješ? jak myslíš že se to dělá a proč je taky v techničákách tolik napsaných nesmyslů? Proč tolik aut s automaty ,má kolonce manuál a nebo tolik rozdílných Kg na kouli ?
Zrovna já v tomhle naivka nejsem, to snad víš :cheche: Ale jednak to vypadalo že to Zuzka má vyloženě ofiko a jednak jsem poslední dobou slyšel ze Slovenska trochu jiné zprávy - tedy že už tam až tak moc ty blbosti právě zapsat nelze....... Z určitých důvodů, nebudu je raději tady specifikovat... :wink:
Ale známe to......já vím........... :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Harley »

jj :tožvitaj:

Mají to tam trošku vostřejší. Vždyť taka pamatuješ,jak tu někdo řešil ty samolepky s tech. údajema,že je na SK vyžadujou.
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Radek 66 »

Kluci sem to nepatří, ale ukážu Vám co má někdo napsaný v techničáku ke Grandu WK. :nečtešnevíš:
Zajímavý je, že 19 " tam nejsou, ty jediný asi majitel nepotřeboval :cheche:
Přílohy
tp.jpg
Honza1

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Honza1 »

Radek 66 píše:Kluci sem to nepatří, ale ukážu Vám co má někdo napsaný v techničáku ke Grandu WK. :nečtešnevíš:
Zajímavý je, že 19 " tam nejsou, ty jediný asi majitel nepotřeboval :cheche:
180 litrů plynu? To není auto, ale cisterna! :cheche: Kolem světa na jednu nádrž :todáš:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Harley »

Ty tam máš LPG????? :nototo:
Uživatelský avatar
Radek 66
hodně velkej kecal
Příspěvky: 343
Registrován: 23 led 2010, 00:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Radek 66 »

:cheche: :cheche:
Já a LPG ? :bit: :bit: nikdy :blb:
Ne tohle je TP od jednoho SRT.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od Harley »

Už sem se lekl!! :nototo:

:cheche:
zuzana26
malej kecal
Příspěvky: 2
Registrován: 21 lis 2011, 19:59
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - JEEP WRANGLER

Nový příspěvek od zuzana26 »

Páni, ďakujem Vám veľmi pekne všetkým za pomoc, už mi to vypisujú na úrade. Zajtra to mám hotové, potom rýchlo po ŠPZ a môžem sa voziť. Áno, máte pravdu, mám to zdvihnuté a upravené na off road, ale celkom pekná robota. A nie je zničený, skorodovaný. Po Range Rover Vogue je to konečne to správne "retro". :todáš:
Kto vymyslel ten Jeep, volant, budíky, tomu by som dala medailu. Tieto nové SUV sú katastrofy. Ešte raz ďakujem pekne.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti