elektrika

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Tomes

elektrika

Nový příspěvek od Tomes »

Ahoj pánové, stal jsem se jedním z vás, koupil jsem od zdejšího člena Wranglera rok 1988 4,2 a než jsem dojel domů zhasly světla.Teda ty hlavní přední, jinak svítí vše.Zkontroloval jsem všechny pojistky,přepínač,dráty atd atd a nic.Nemáte nějakou radu?Nemám ani schéma elektriky,nevím ani přesně které relátko patří ke světlům.Zatím vše zjišťuji.Díky moc za jakýkoli nápad. ( joooo, žárovky jsou ou key :o)
Tomes
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika

Nový příspěvek od Ondřej »

Relátka jsou uvnitř kabiny pod palubkou nad topením tuším 3 kousky,ale tohle, měla být jednodušší oprava,protože v 90% to dělá hlavní vypínač. Poznáš to snadno, vyndej ho z palubky,připoj na něj konektor (ten co do něj vede) a při rozsvícení vypínač zmáčkni ze stran, nebo propoj kontakty na konektoru rovnou. Pokud se světla rozsvítí máš vyhráno,prostě ho vyměň.
Když bys potřeboval radu zavolej 603 501 748
Návštěvník

Re: elektrika

Nový příspěvek od Návštěvník »

Díky za radu, už jsem ho měl venku a vypadá to, že to tím není.Je fakt, že jsem jel cca 500 km v kuse a ten přepínač hřál víc než topení.Zatím jsem to propojil tak, že zapnu obrysy a svítí i hlavní.Pro změnu nejdou přepínat dálková ale ty neřeším.Přez zimu na to vlítnu.Díky moc a měj se.Tomes
Návštěvník

Re: elektrika

Nový příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:Díky za radu, už jsem ho měl venku a vypadá to, že to tím není.Je fakt, že jsem jel cca 500 km v kuse a ten přepínač hřál víc než topení.Zatím jsem to propojil tak, že zapnu obrysy a svítí i hlavní.Pro změnu nejdou přepínat dálková ale ty neřeším.Přez zimu na to vlítnu.Díky moc a měj se.Tomes
Tak vyřešeno, bylo to v přepínači dálkových!!!!!! Jen pro info kdyby se to taky někomu stalo. Tomes
Návštěvník

Re: elektrika

Nový příspěvek od Návštěvník »

Zdravím.Koupil jsem wranglera 2,5i 1995 a potřeboval bych radu.Už při koupi jsem byl upozorněn,že při prvním startu se dlouho čeka.otočím kliček a musím čekat možná i dve minuty něž začne cvakat relé a rozjede se čerpadlo.Potom chytne bez problému.čerpadlo jsem měnil.I relatko jsem zkoušel a nepomohlo.Při dalších startech problém není,nebo se čeka do deseti sekund.Děkuji za radu.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: elektrika

Nový příspěvek od Ondřej »

Podívej se na ukostření motoru a baterie.
Návštěvník

Re: elektrika

Nový příspěvek od Návštěvník »

Zdravím.Tak ukostření mám zkontrolované.Relátka taky vyzkoušené a problém nezmizel.Nevíte někdo náhodou,kde by se dalo sehnat schéma elektriky.Nebo jestli by to nemohla byt špatná řídící jednotka?Díky
Návštěvník

Re: elektrika

Nový příspěvek od Návštěvník »

Tak nakonec byla chyba v řídící jednotce.Po opravě jede bez problému.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host