Únik oleje z převodovky YJ 2,5

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od Monty »

Zdravím přátelé a zase žádám o radu.
Sákne mi převoďák mezi převodovkou a rozvodovkou. Potřebuju poradit zda stačí demontovat rozvodovku a vyměnit simering na hřídeli převodovky, jestli je tam přístup nebo se musí rozebrat převodovka. Nikde jsem nenašel pohled na toto místo .
Pokud někdo poradíte ,nebo dáte odkaz na závadu budu rád. Dík
Uživatelský avatar
PetrF
malej kecal
Příspěvky: 21
Registrován: 04 lis 2009, 23:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od PetrF »

Stačí vyndat přídavná převodovka a je přístup na oba simerinky jak na převodovce tak na přídavce.
Uživatelský avatar
Monty
Rada Starších
Příspěvky: 319
Registrován: 30 pro 2010, 22:07
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od Monty »

Díky za radu udělám to.Myslel jsem si to ale než to sundám chtěl jsem mít jistotu.
Uživatelský avatar
PetrF
malej kecal
Příspěvky: 21
Registrován: 04 lis 2009, 23:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od PetrF »

82.jpg
np231f.jpg
np231f.jpg (9.49 KiB) Zobrazeno 8949 x
Návštěvník

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od Návštěvník »

Zdravím a prosím o radu.Po problémech s převodovkou na 2,5l,jsem sehnal druhou.Po první jízdě jsem viděl únik oleje mezi převodovkou a přídavnou převodovkou.Teklo to skoro proudem.Po demontáži přídavné převodovky jsem zjistil,že simerink na převodovce,je oproti původní převodovce asi o 15mm posunut dovnitř i s celým vybráním,takže pouzdro vedoucí z přídavné převodovky do něj ani nezasahuje.Poradte prosím,jestli bych mohl přetěsnit spoj tak aby olej nevytékal a byl i v prostoru mezi převodovkami,alespon provizorně než někoho seženu na opravu,nebo radši zkusit přehodit kryt z původní převodovky.I když už nevěřím,že by mohlo něco ze dvou aut na sebe pasovat .Díky
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od Ondřej »

Nemohl, každá převodovka má jiný olej. :kaficko:
Návštěvník

Re: Únik oleje z převodovky YJ 2,5

Nový příspěvek od Návštěvník »

díky,ale myslel jsem,že by olej mohl zůstat v prostoru mezi převodovkami a gufero na přídavné převodovce by zabránil průniku oleje z převodovky hlavní.Není to řešení napořád,jenom tak na 500km.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host