chyba se našla

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
paveldos Ústí n.L.

chyba se našla

Nový příspěvek od paveldos Ústí n.L. »

Zdravím

Tak po chvilce času ,ale přece jsem rozchodil mého wráňu.Dělal to,že při ohřátí nešel za plynem,občas prskal do sání a nechtěl do otáček.
Také jsem se zde ptal, kluci a Harlej něco radili,ale tam cesta nevedla.Chyba byla v čidle teploty nasávaného vzduchu,objednal jsem od Moparu a koník zase běhá ok.
Takže jsme zase poučeni a všem klukům díky za rady,jak je vidět i taková chybka se může udát.

Zdravím Všechny YJ ahoj Pavel Ústí n.L.
Návštěvník

Re: chyba se našla

Nový příspěvek od Návštěvník »

Dobry den Pavle, řeším asi obdobný problem na svém Jeepu. Dokážete mi popsat co přesně to vaše auto dělalo. Můj email: decin1981@seznam.cz kontaktujte me prosím. Klidně za vami prijedu nebo Vám zavolám. Rad pošlu i své tel cislo.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host