Předstih u 4.2l

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů YJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Dědek Pepa

Předstih u 4.2l

Nový příspěvek od Dědek Pepa »

Hezky den. mam dotaz Vrangler 4,2L karburator jaký ma předstih při odpojenem podtlaku a jaka je spravna hladina benzinu v komoře děkuji Odpověď prosím na adresu jculik@seznam.cz .Dík.
Oldřich Hyvnar
malej kecal
Příspěvky: 36
Registrován: 22 led 2007, 09:30
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstih u 4.2l

Nový příspěvek od Oldřich Hyvnar »

Kluci, prosím vás, helfněte radou tomu pánovi. Je to velice laskavý člověk, který opravuje a dává kompletně do cajku mého Wraníka. Já jsem na to laik. Díky moc.
Olda
PRWOcK
malej kecal
Příspěvky: 5
Registrován: 29 led 2013, 21:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstih u 4.2l

Nový příspěvek od PRWOcK »

Zdar chlapi, zkuste sem někdo napsat na jakou rysku a při jakejch točkách se nastavuje předstih u YJ 4.2L, nemusíte mi to psát na mail.... ...třeba si to někdy bude chtít přečíst i někdo jinej... :todáš: Díky
PRWOcK
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstih u 4.2l

Nový příspěvek od Harley »

Já osobně to nevím ale zkus dát dotaz na všeobecným,jeepařským fóru.Je tam mraky zkušenejch a taky se tam každý den diskutuje. I-6 motor nebyl jen ve Wrangleru ale i řadě jinejch Jeepů.

http://www.jeepforum.cz
Odpovědět

Zpět na „Wrangler YJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti