Zamrzání klimatizace

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Frenkie

Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Frenkie »

Mate někdo zkušenost se zamrzanim klimatizace na TJ? Když běží klima, tak asi za půl hodiny přestane foukat vzduch z pruduchu ventilace a když jsem se podíval pod kapotu, tak většina trubek od klimatizace a taková nádobka se dvěma serizovacima sroubama byly úplně obalene námrazou a domnívám se, ze úplně stejně byl zamrzlé výměník u ventilátoru a proto přes nej nešel žádný vzduch dovnitř.. Dal bych sem i obrázek, ale jsem tu nový a nevím ještě jak na to.. :nototo: a JPEG foto se tu nepodporuje.. :nototo:
Budu rád za každou radu, ale jak jsem to tady procital jako host, tak by mi asi dobře poradil Harley, tak kdyby se to k němu dostalo, předem děkuji za radu. :wink:
Frenkie
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Henry »

JPEG se nepodporují, ale JPG ano ... viz. ukázka
PS04JeepWranglerTJ475.JPG
a taky záleží na velikosti v px ...
Frenkie

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Frenkie »

Nejsem zrovna “ajtak”, chtěl jsem to poslat rovnou z iPhona a to mi tady pak napíše, ze to JPEG nepodporuje, tak nevím.. Dá se to nějak v telefonu (iPhone 5SE) změnit?
Uživatelský avatar
Henry
Rada Starších
Příspěvky: 721
Registrován: 05 kvě 2008, 11:04
Bydliště: Beskydy - Rožnov p.R.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Henry »

Po telefonu nemůžeš takovéto operace chtít ... toto forum není žádný fejsbůk ani instagram :bit: :bit: :bit: ... zaplať pánbů ...
takže buď rád, že si ho můžeš aspoň přečíst, ale foto či jakékoliv přílohy musíš vkládat přes PC :-)
tožtak h
Frenkie

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Frenkie »

Tož tak tedy.., jdu to zprovoznit na PC a doufám..(fanfara), ze pak mi snad někdo poradí ohledně té klimatizace..;)
I tak dík Henry, alespoň je legrace..;)
Frenkie

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Frenkie »

Tak tohle je foto právě zamrzajícího vedení klimatizace..
Přílohy
Tak tohle je foto právě zamrzajícího vedení klimatizace..
Tak tohle je foto právě zamrzajícího vedení klimatizace..
Frenkie

Re: Zamrzání klimatizace

Nový příspěvek od Frenkie »

Zřejmě tato námraza dojde až k ventillátoru a tam to tak zamrzne, že průduchy ventilace už vůbec neproudí vzduch.. Co s tím??
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti