topení TJ

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
classic1

topení TJ

Nový příspěvek od classic1 »

Čau chlapi, kdo mi poradi? TJ 2002 a nehreje mi topení, jen vlazne fouka... regulace otáček ventilátor funkční, klapky funkční.odpojil jsem Konektor na spojce u klimatizace,protoze byla stále sepla,ale i tak je topení jen vlažné :pako: co s tím? dam dceru a půl království.... :blbost:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: topení TJ

Nový příspěvek od Harley »

nemáš tam LPG ?

a proč byla klima stále seplá? Ta s tím přímo sce nesouvisí ale stejně proč?
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: topení TJ

Nový příspěvek od Ondřej »

Klima u TJ je vypnutá jen ve dvou polohách. Odpoj hadice topení od motoru a vypláchni výměník bude asi zanesený nebo je v háji termostat.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: topení TJ

Nový příspěvek od Harley »

U všech aut ,nejen TJ,s klimou běží klimatizace,když je na symbolu "okno" nebo "okno/nohy" .
U TJ jsou tři vyplý polohy. Nohy- Hlava/nohy, Hlava.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: topení TJ

Nový příspěvek od Ondřej »

Já mám vypnuté všechny anžto jsem tam dal vypínač.
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: topení TJ

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

Vypláchnul jsem celý systém sajrajtem na vyčištění chladičů. Nevěřili byste, co z toho vytehlo za humus. Opakovat alespoň 5-6x, dokud jde z toho bordel. Pozor, po prvním vypláchnutí, až začné vytékat čistá voda, tak si nemysli, že je to čisté. Opravdu to několikrát opakuj cca po týdnu a uvidíš, že z toho půjdou opět sračky. Chce to fakt několikrát...
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti