cukání,špatné starty -2,5 TJ

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Haryk

cukání,špatné starty -2,5 TJ

Nový příspěvek od Haryk »

Zdravím!Mám 2,5 tj,99.Benzín+plyn,najeto 100 tis.Plyn je v autě od původního majitele,na plyn jede v pohodě,ale starty a jízda na benzín je problém.Špatně chytá a až chytne tak si za studena žije vlatním životem.Otáčky samy od sebe kolísají od nuly k 1100,zhruba .Dostat se přes 2000 a tím pádem přepnout na plyn je problém,střílí do výfuku a nejde do otáček,potom to nečekaně vyletí,přepne na plyn a je to v pohodě.Vypadá to na chudou smě.Zatím proběhla výměna pumpy,vstřiky byly v ulrazvukové lázni na pročištění.Žádná změna.Kabely,svíčky,palec+výčko rozdělovače -nové.Diagnostika nic nehlásí.Už i mechanik je z toho nešťastný.Pokuď máte s něčím podobným zkušenost,rád si nechám poradit.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání,špatné starty -2,5 TJ

Nový příspěvek od Ondřej »

Zkus si na počítadle kilometrů najít kód závady, pokud tam nic nebude máš pravděpodobně špatné čidlo teploty vody, dělalo mi to to samé.
Návštěvník

Re: cukání,špatné starty -2,5 TJ

Nový příspěvek od Návštěvník »

Díky za radu,ale na displey se mi nepodařilo vyvolat,žádnou chybovou hlášku,pořád jen km a na diagnostice teploty souhlasily s tím co ukazoval budík na palubovce,tak sme to vyloučily.Tak nevím!?
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání,špatné starty -2,5 TJ

Nový příspěvek od Ondřej »

Mě to souhlasilo taky, tak jsme měřily za jízdy a ukázalo se to, jinak by to mohl být ještě senzor polohy klapky, vzhledem k těm startům bych vsadil na čidlo teploty vody. Když budeš chtít zavolej dáme řeč 603501748
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host