Chladící kapalina

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Piskot

Chladící kapalina

Nový příspěvek od Piskot »

Zdravím všechny,
Jakou dát chladící kapalinu do TJ rok 2000 ? ( růžovou, nebo modrou ).
Od jakého výrobce ?
Děkuji !!
Jeník

Re: Chladící kapalina

Nový příspěvek od Jeník »

Já mám růžovou (rok 2005).
Uživatelský avatar
Remi
hodně velkej kecal
Příspěvky: 174
Registrován: 13 říj 2010, 21:21
Bydliště: Praha/China
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladící kapalina

Nový příspěvek od Remi »

Mam "Shell" -50. Ja myslim to je Zluty.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1435
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Chladící kapalina

Nový příspěvek od Harley »

V TJ 04 a teď v JK mám růžovou. U obou byla ještě s fabriky. Vždy dávám tu,co byla v autě předtím. Na značce nezáleží,poměr vždy 50/50.
Návštěvník

Re: Chladící kapalina

Nový příspěvek od Návštěvník »

Všem děkuji za příspěvky. Už to mám vyřešené. V manuálu jsem vyčetl, že musí být použitá kapalina Chrysler norm MS 7110, nebo stejné složení od jiného výrobce. Takže jde o klasickou kapalinu G 11/G 48 ( monoetylénglykol ) modré barvy :wink: Ředit se musí, jak píše Harley 50/50.
Ještě jednou díky a zdravím Piskot
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host