cukání po přestavbě na plyn LPG

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Šimon

cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od Šimon »

dobrý den pánové. Nevím, jestli s tímto máte někdo zkušenost. Nechal jsem přestavit Wranglera 98 na plyn a při 2000otáček mi to cuká než se přez ně přehoupnu. Když je to v záběru tak se to přez ně ani nepřehoupne a musim podřadit. Jinak nšechno je bezvadný. Jen přesně kolem 2000 ot tohle dělá. A dělá to puze když jedu na plny přepnu na benzín a vše ok. Vyměnili jsem svíčky, kabely. Snad možná ještě cívka. Než ji objednám tak zkouším tuto cestu, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. děkuji Šimon
radek
fórový prudič
Příspěvky: 271
Registrován: 03 bře 2007, 23:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od radek »

Nedělá mi to. Pamatuiji se, že při montáži to dělalo kdeco, byl jsem u montážníků asi 3x. Nastavili i byli někde ve středisku. Povídali také, že jedou na elektroniku nastavovat. Pak vše OK leta. Píši Ti proto, že před nakupováním dalších dílů zajeď nejdřív k autorům přestavby na nastavení.

Dělá mi : někdy chcípne při jízdě na volnoběh ve větší rychlosti a při protivětru. Už jsme tu probírali, asi dělává. Nevadí to, ale musí se s tím počítat, že nejdou posilovače. Při odřazení a delším brždění motorem střílí do výfuku. Na benzín obě drobnosti nejsou.
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od Ondřej »

mě se občas stane, že při rychlosti nad 110km/h se přepne na benzín, ale po odmáčknutí chyby přepne na plyn a frčí dál, asi budu muset na seřízení. Mechanik říkal seřízení po čtrnácti dnech, tak to od září už asi bude. :blééé:
Návštěvník

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od Návštěvník »

[quote="radek"]Nedělá mi to. Pamatuiji se, že při montáži to dělalo kdeco, byl jsem u montážníků asi 3x. Nastavili i byli někde ve středisku. Povídali také, že jedou na elektroniku nastavovat. Pak vše OK leta. Píši Ti proto, že před nakupováním dalších dílů zajeď nejdřív k autorům přestavby na nastavení.

Dělá mi : někdy chcípne při jízdě na volnoběh ve větší rychlosti a při protivětru. Už jsme tu probírali, asi dělává. Nevadí to, ale musí se s tím počítat, že nejdou posilovače. Při odřazení a delším brždění motorem střílí do výfuku. Na benzín obě drobnosti nejsou.

No když jsem právě u firmy byl a nic jim počítač neukazuje. A sam mi pán říkal že se mu to ještě nikdy nestalo. Plyn už montuje přes 20 let a vím, že jsou dobří. Právě on mi řekl, že budu muset koupit cívku
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od Laco »

Nastavenie palivovej mapy, velmi pravdepodobne. Chce to, aby montaznici sadli s notebookom do auta a jazdili, a zaroven sa hrali s palivovou mapou, kym ju nevyladia. Montaznci radi tvrdia, ze take nevideli a nevedia co to je, lebo sa im nechce zabit pol dna nastavovanim. Jeep je totiz hodne nestandardny pri montazach a vacsinou montazne firmy nemaju hotove palivove mapy, takze je to potrebne vyladit rucne. Pokial mas automat, mali by vediet, ze prilis bohata zmes robi problemy pri radeni rychlosti smerom hore.
Uživatelský avatar
Jirka
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1000
Registrován: 15 pro 2006, 17:42
Bydliště: Praha - západ
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od Jirka »

:todáš: Přesně tak. Sednout do auta a jezdit a hrát si s bodama na křivce na palivové mapě. Normálně se načte sama, ale pokud je nějaký, byť drobný, problém na autě, tak v benzinu se obvykle nepozná, ale na plynu ano. Je tedy možné že je drobná "závada" na autě - i ta cívka je možná, ale obvykle stačí seřízení..... :wink:
Kolik máš na autě najeto?
autock

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od autock »

Šimon píše:dobrý den pánové. Nevím, jestli s tímto máte někdo zkušenost. Nechal jsem přestavit Wranglera 98 na plyn a při 2000otáček mi to cuká než se přez ně přehoupnu. Když je to v záběru tak se to přez ně ani nepřehoupne a musim podřadit. Jinak nšechno je bezvadný. Jen přesně kolem 2000 ot tohle dělá. A dělá to puze když jedu na plny přepnu na benzín a vše ok. Vyměnili jsem svíčky, kabely. Snad možná ještě cívka. Než ji objednám tak zkouším tuto cestu, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. děkuji Šimon

ahoj šimone mám stejný problém u wranglera při 2000otáček mi to škubá na plyn. zajímalo by mě jak si to vyřešil. pošli tel. č. zavolám. předem dík petr. tel:777320125
autock

Re: cukání po přestavbě na plyn LPG

Nový příspěvek od autock »

ahoj šimone mám stejný problém u wranglera při 2000otáček mi to škubá na plyn. zajímalo by mě jak si to vyřešil. pošli tel. č. zavolám. předem dík petr. tel:777320125
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host