Spotřeba

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Harley »

věř,že nemám.

To v odkazu není váha vzduchu ale MAP senzor. manifold absolute pressure
Je to primární senzor,podle kterýho ECU upravuje bohatost směsi a předstih.
Honza1

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Honza1 »

Tak už je to cajk :hopsa: :hopsa: :hopsa: Jsem zpět na 14l.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Harley »

no a co to bylo? MAP?
Honza1

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Honza1 »

Haha, to vlastně nevim, nakonec jsem vyměnil všechno, co jsem objevil. Naposled čidlo teploty vzduchu. Ale podle změny pohybu ručičky palivoměru doleva v průběhu postupných výměn bych tipoval na MAP... :cheche: Hlavně, že se dostavil úspěch, A Tobě Harleyi ještě jednou díky za trpělivé rady :todáš:
Peťan
malej kecal
Příspěvky: 1
Registrován: 03 led 2015, 19:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Peťan »

Haha, tak a mám stejný problém. :frown: Na oko jezdí auto pořád stejně - startuje na brnknutí, táhne jako lokomotiva, ale spotřeba je poslední dobou drastická.
TJ: 4,0 r. 2006 s čtyřstupňovým automatem. Dříve jezdil v průměru okolo 15 l/100km. Nyní se pohybuju stále okolo 19-20 litrů. (Poslední dvě tankování : a po výpočtu spotřeby se ukázala hodnota dokonce přes 32l/100)

Neměnil jsem letos gumy, kola, převody ...prostě nic. Jen na podzim nasadil hardtop, místo softtopu - což by podle mého laického názoru mělo mít spíš pozitivní vliv na spotřebu :-)

Takže začnu podle návodu, který psal Harley a budu muset začít hledat a měnit :-)
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host