Spotřeba

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů TJ

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Jeník

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Jeník »

:blééé: jo jo TJ 2,4 za 10,4 benzínu - měsíční průměr - letní dovolená - 1200 km po klasických silnicích (bez terénu) ,
jinak Prahu jezdím v létě do 11,5 . Nemám důvod kecat - jsem NADŠENEJ ! :hopsa:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Harley »

Hmm,manual ,origo kola a neliftnutý auto. Pak teoreticky jo.
Návštěvník

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Návštěvník »

Harley píše:Check = "sčekni" = zkontroluj :nápad: :nečtešnevíš: :cigarko: :wink:

MAP je někde na manifoldu v okolí throttle body.U starších byl spojen se sáním hadičkou u novějších je přímo na sání/klapce.Dle modelu a roku. Teplotní čidlo vzduchu je taky na sání,vody v okolí termostatu. Lambdy jsou ve výfuku.

Bez urážky,neber to zle ale když nevíš,kde tyhle díly leží,tak je nech radši zkontrolovat někým,kdo ví jak je kontrolovat.Ten taky ví ,kde se nachází. Nejlépe ten,kdo má chrysler diagnostiku DRBII.
Vůbec nejsem uraženej, jen mě zajímalo kde se to nachází, jen jsem se chtěl poučit.Nikdy se nehrabu do věcí, kterým nerozumím. Snažím se to prostudovat v nějaké literatuře nebo se to od někoho naučit a pak teprve bych se do toho pustil. Všechny auta a motocykly co jsem měl jsem si opravoval a servisoval sám.
Harley ty jsi zřejmě o dost mladší než a já, ale stejně se tě ptám, nebyl jsi náhodou na harlejácký svatbě Honzy Smetánky na Staromáku a následně na svadební veselici na Okoři? Byla to impozatní jízda Prahou a býval bych se ani nedivil kdyby nás esenbáci zatkli. Já jsem bohužel neměl Haryka, ale pouze Yamahu XV 750 speciál.
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od elvis »

l
Jeník píše::blééé: jo jo TJ 2,4 za 10,4 benzínu - měsíční průměr - letní dovolená - 1200 km po klasických silnicích (bez terénu) ,
jinak Prahu jezdím v létě do 11,5 . Nemám důvod kecat - jsem NADŠENEJ ! :hopsa:
Já s mojí TJ 2.4 když jsem jel do v létě lázní cca 200 km, tak to bylo za 9l, v létě pojíždění po silnicích okolo baráku tak minimálně 12l a v terénu v létě cca 16 a v zimě i 20. Mám tam místo origo 215 Cooper STT 235.

Jo a v předchozí odpovědi Harleyovi jsem se zapoměl přihlásit, tak jsem tam jako návštěvník.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Harley »

Návštěvník píše:
Harley píše:Check = "sčekni" = zkontroluj :nápad: :nečtešnevíš: :cigarko: :wink:

MAP je někde na manifoldu v okolí throttle body.U starších byl spojen se sáním hadičkou u novějších je přímo na sání/klapce.Dle modelu a roku. Teplotní čidlo vzduchu je taky na sání,vody v okolí termostatu. Lambdy jsou ve výfuku.

Bez urážky,neber to zle ale když nevíš,kde tyhle díly leží,tak je nech radši zkontrolovat někým,kdo ví jak je kontrolovat.Ten taky ví ,kde se nachází. Nejlépe ten,kdo má chrysler diagnostiku DRBII.
Vůbec nejsem uraženej, jen mě zajímalo kde se to nachází, jen jsem se chtěl poučit.Nikdy se nehrabu do věcí, kterým nerozumím. Snažím se to prostudovat v nějaké literatuře nebo se to od někoho naučit a pak teprve bych se do toho pustil. Všechny auta a motocykly co jsem měl jsem si opravoval a servisoval sám.
Harley ty jsi zřejmě o dost mladší než a já, ale stejně se tě ptám, nebyl jsi náhodou na harlejácký svatbě Honzy Smetánky na Staromáku a následně na svadební veselici na Okoři? Byla to impozatní jízda Prahou a býval bych se ani nedivil kdyby nás esenbáci zatkli. Já jsem bohužel neměl Haryka, ale pouze Yamahu XV 750 speciál.

Nene,nebyl. Sice znám mraky lidí kolem HD za těch dvacet let co jsem v tom ale nijak se víc neangažuju v jejich komunitě. Navíc je to vše ještě rozdělený dle klubů. Já si jezdím jen pro sebe a úzkej okruh mých kamarádů. Navíc,vzhledm k mý práci,si ani nemůžu dovolit bejt víc zainteresovanej jen u jedný party.

"o dost mladší" ? To je Ti tak sedmdesát,ne? :cheche: Protože mě je přes pětačtyřicet. :wink:
elvis
hodně velkej kecal
Příspěvky: 166
Registrován: 06 led 2012, 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od elvis »

Harley píše:
Návštěvník píše:
Harley píše:Check = "sčekni" = zkontroluj :nápad: :nečtešnevíš: :cigarko: :wink:

MAP je někde na manifoldu v okolí throttle body.U starších byl spojen se sáním hadičkou u novějších je přímo na sání/klapce.Dle modelu a roku. Teplotní čidlo vzduchu je taky na sání,vody v okolí termostatu. Lambdy jsou ve výfuku.

Bez urážky,neber to zle ale když nevíš,kde tyhle díly leží,tak je nech radši zkontrolovat někým,kdo ví jak je kontrolovat.Ten taky ví ,kde se nachází. Nejlépe ten,kdo má chrysler diagnostiku DRBII.
Vůbec nejsem uraženej, jen mě zajímalo kde se to nachází, jen jsem se chtěl poučit.Nikdy se nehrabu do věcí, kterým nerozumím. Snažím se to prostudovat v nějaké literatuře nebo se to od někoho naučit a pak teprve bych se do toho pustil. Všechny auta a motocykly co jsem měl jsem si opravoval a servisoval sám.
Harley ty jsi zřejmě o dost mladší než a já, ale stejně se tě ptám, nebyl jsi náhodou na harlejácký svatbě Honzy Smetánky na Staromáku a následně na svadební veselici na Okoři? Byla to impozatní jízda Prahou a býval bych se ani nedivil kdyby nás esenbáci zatkli. Já jsem bohužel neměl Haryka, ale pouze Yamahu XV 750 speciál.

Nene,nebyl. Sice znám mraky lidí kolem HD za těch dvacet let co jsem v tom ale nijak se víc neangažuju v jejich komunitě. Navíc je to vše ještě rozdělený dle klubů. Já si jezdím jen pro sebe a úzkej okruh mých kamarádů. Navíc,vzhledm k mý práci,si ani nemůžu dovolit bejt víc zainteresovanej jen u jedný party.

"o dost mladší" ? To je Ti tak sedmdesát,ne? :cheche: Protože mě je přes pětačtyřicet. :wink:
Sedmdesát mi bude až za 4 roky, ale kamarády mám o 9 a 16 let mladší: S těma starejma už není žádná sranda.
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Laco »

elvis píše:Sedmdesát mi bude až za 4 roky, ale kamarády mám o 9 a 16 let mladší: S těma starejma už není žádná sranda.
Elvis, dakujem. Takto krasnu vetu som nepocul uz velmi dlho. :todáš:
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Harley »

:todáš: :todáš: :wink:
Honza1

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Honza1 »

Tak už jsem taky něco naměřil, TJ 1998 4,0l, 17-19l E85 při normální jízdě, dálnice do 110km, na benzín cca 14 -16l. Kola 31´ :kaficko:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Ondřej »

Tak to je v cajku, Wrangler to tak má :cigarko:
Honza1

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Honza1 »

Nějak se mi splašila spotřeba, v Praze se nemůžu dostat pod 20, a jel jsem teď ven, celou cestu 80-90, a 18,7. Dal jsem otevřený sání, nemůže to být tím?. Jede teda trošku líp... Mám nový Lambdy, zklidnil se chod motoru, tak co dál? Jezdil jsem i za 13, Praha 15-16, tak vím, že by to mělo jít... :nečtešnevíš:
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Ondřej »

Vyměň čidlo teploty vody ať nejezdíš pořád na sytič. :nečtešnevíš:
Uživatelský avatar
Laco
Lacinko
Příspěvky: 573
Registrován: 30 pro 2008, 11:25
Bydliště: Macov, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Laco »

Tak toto je dobry napad. Skusim to aj ja, pretoze moj TJ si tiez berie okolo 20. Za pokus to asi stoji. Ledaze by Taliani chceli za cidlo nenormalnu sumu .... Potom pockam na Honzu :-)
Uživatelský avatar
Ondřej
Soptík
Příspěvky: 779
Registrován: 12 led 2009, 16:38
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Ondřej »

Měnil jsem ho minulý týden a Impexta mi ho dodala za cca 900,- Kč. Velká spokojenost, odpojil jsem snorkel, dal čidlo a jezdím o 2 litry méně. :blééé:
Honza1

Re: Spotřeba

Nový příspěvek od Honza1 »

Mě ho dovezou snad zítra ze Simixu, tak jsem zvědavý...
Odpovědět

Zpět na „Wrangler TJ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host