Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
NikiMari
malej kecal
Příspěvky: 7
Registrován: 23 led 2018, 11:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od NikiMari »

Harley: asi jsem se neúplně dobře vyjádřil. Tom mne právě na tento fakt upozornil, na čež jsem se začal informovat a pšonek to vážně "zkusil", ale naštěstí ještě před odesláním, tudíž se objednávka stornovala. Vím, že je řešení objednat nárazníky u Toma, ale jak jsem se dozvěděl o kopii, začal jsem koukat po jiných a nějak jsem "změnil názor" :wink:

Chtěl jsem původně AEV přední i zadní, nicméně díky této zkušenosti jsem začal hledat "jiné řešení" a zrovna paramount mne zaujal. AEV je pěkné, propracované, ale je to velice často vídaná kombinace a dosti "fádní". Ta zkušenost mne vlastně donutila hledat nějakou náhradu, kde jsem se nakonec "zakoukal" u Paramountu.

JaneK: ano, AEV je pěkný, vypadá jako z výroby - s tím souhlasím. Rampu z Paramountu možná sundáme, uvidíme co nakonec půjde a nepůjdu zlegalizovat. Ono další háček legalizace budou 35x12,5R20, které chci jako letní, takže mě tato trnitá cesta stejně nemine. Snad se s tím nějak poperu...
TomaNovy
malej kecal
Příspěvky: 39
Registrován: 10 dub 2011, 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od TomaNovy »

Hele, Tom ti zapise jak podvozek, tak i narazniky od AEV i vetsi kola 35" pripadne i snorchl AEV. Mas vse v jednom zapise. Tak moc nespekuluj nebo to pak uz nezapises do TP a bude ti k prdu a neprojdes technickou. Jinak AEV je asi nejhezci naraznik na trhu. Ja nemit uz zapsanej ARB, tak do neho jdu.
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od Vojta »

Aho, mám 315/70/17. MT. Zdvih 2,5" a v pohodě. Podle ET to chce blatníky ven, mám Buschwackery. Jinak to vypadá blbě. Můžu ti to ukázat pokud seš z Prahy.
JaneK
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2013, 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od JaneK »

Treba ja bych se na to juknul :dr:
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od Vojta »

IMG_2720.JPG
Přílohy
Řada Jeepů-můj v popředí..JPG
JaneK
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2013, 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od JaneK »

To jsou prenadherna kola!!! :todáš: tipuji ET -6 a cenu 330€. Na to hned tak nekdo nema :nototo:
Ale nezavidim ti je.
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od Vojta »

JaneK, ty ses koukal přes plot od Harleye, že jooo! Přiznej se!
JaneK
malej kecal
Příspěvky: 30
Registrován: 15 úno 2013, 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Jeep Rubicon JKU - 35" - volba podvozku.

Nový příspěvek od JaneK »

To taky ale hlavne jsem platil ty svoje :nototo:
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host