zadní nárazník i použitý

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
petr-46
velkej kecal
Příspěvky: 61
Registrován: 04 úno 2016, 20:38
Kontaktovat uživatele:

zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od petr-46 »

Neměl by někdo nový nebo použitý zadní nárazník? Mopar je schopen ho dodat až za měsíc. Trefil se do mě zezadu blbeček,co neumí brzdit. Díky za odpověď. Zdraví petr-46
Vojta
velkej kecal
Příspěvky: 96
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od Vojta »

Sice ho navíc nemám, ale zrovna včera jsem ho montoval na auto místo pevnostního kvůli STK a teda to je pevný asi jak plastová petka! I kdyby tě trefil odbrzděnej dětskej kočárek, tak je po nárazníku.
petr-46
velkej kecal
Příspěvky: 61
Registrován: 04 úno 2016, 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od petr-46 »

Jo,máš pravdu,je to forový. :down: A navíc nový stojí 13 litrů u Moparu. :blb: Proto se snažím sehnat nějaký použitý.
Uživatelský avatar
Harley
hodně velkej kecal
Příspěvky: 1436
Registrován: 18 pro 2008, 19:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od Harley »

Fórovej,fórovej ale účel plni. Mě se o zadní zastavil Golf. Poškozen byl jen nárazník ale rám bez újmy. Přední mi byl nabourán třikrát a jednou sem s ním zkrátil až po zadní okno Octavii. Po vytlačení do původního tvaru nebylo skoro poznat,že se s ním bouralo. Všechny jsem následně měnil po každým incidentu na pojišťovnu.
Podobně skvělou výdrž mají plastový nášlapy "Sahara" do kterých mi s boku narazil Favorit.
Bob Holoubek

Re: zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od Bob Holoubek »

petr-46 píše:Neměl by někdo nový nebo použitý zadní nárazník? Mopar je schopen ho dodat až za měsíc. Trefil se do mě zezadu blbeček,co neumí brzdit. Díky za odpověď. Zdraví petr-46
Ahoj zítra se podívám měl bych ho mít.

Bob
bobeš

Re: zadní nárazník i použitý

Nový příspěvek od bobeš »

Čau.
Mám komplet Z nárazník, ježděný 1,5 roku, pak přestavba na AEV.
Je jako nový vč. mlhovky.
Cena 7.000,- Kč.
Jen si pro něj přijed do Hradce Králové :wink:
Tel: 777 226976
Bobeš
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host