rozkmitaná přední náprava

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
SKAJA
malej kecal
Příspěvky: 22
Registrován: 04 úno 2013, 14:01
Kontaktovat uživatele:

Re: rozkmitaná přední náprava

Nový příspěvek od SKAJA »

Já beru věci na www.mopardily.cz Netuším, jak je to cenově ve srovnání s origo servisem, ale přístup super, najdou díl podle VIN a pošlou.
bobeš

Re: rozkmitaná přední náprava

Nový příspěvek od bobeš »

Jo vím. Ceny jsou úplně stejné a při odběru na firmu mi také oba dají 5% slevu...
takže jsem vzal ve značce, mám ji tady v HK. a nemám poštovné = lepší případná reklamace atd.
Ale díky za snahu :todáš:
Uživatelský avatar
Tom
hodně velkej kecal
Příspěvky: 842
Registrován: 27 led 2007, 12:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: rozkmitaná přední náprava

Nový příspěvek od Tom »

Ahoj Bobeši, ty máš 3,5" lift že? Tyč řízení (ne spojovačka) je u AEV 3,5" liftu vzatá z pravostranného řízení. Koupíš ji u dealera Jeepu. Pokud cinkneš v pracovní době, řeknu ti číslo dílu. Tom
bobeš

Re: rozkmitaná přední náprava

Nový příspěvek od bobeš »

Jo. Vím.
Ale zjistil jsem, že to ťukání je malinká vůle v převodce řízení a ta tyč řízení vč. čepů je OK!
Takže můj problém s DV byl pouze s nevyváženými předními koly!!! (za 5,5 roku jsem nevyvažoval - najeto 30tis)
Od té doby je klid.
Ještě výměním tlumiče, které mi PP a LZ tečou.
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti