Žahvicí svíčky JK Diesel

... pište sem vše, na co se chcete zeptat a co Vás zajímá ohledně úprav a oprav Wranglerů JK

Moderátor: Tom

Pravidla fóra
Jelikož je tato část bez nutnosti registrace, tak prosím všechny, kdo registrovaní nejsou, ať své příspěvky podepisují. Bude v tom trochu lepší přehled, kdo co napsal. Díky! :wink:
Stálým hostům našeho fóra nabízíme možnost registrace jako Návštěvníci.

Aby se zde neobjevovala tétama se stejnými dotazy a zachovávala se co největší přehlednost, doporučuji před založením nového tématu projít všechny ostatní témata nebo použít funkci "Hledat" a Vaše dotazy směřovat co nejvíce do již stávajícíh témat. Nové téma zakládejte pouze v případě, že se Váš dotaz nehodí do žádného ze stávajících.
Vojta

Žahvicí svíčky JK Diesel

Nový příspěvek od Vojta »

Nějak mi v poslední době JK diesel blbě chytá. Startér točí se studeným motorem asi tak 5 sekund, další starty za tepla jsou už dobrý. Tak to přičítám přiucpanému palivovému filtru (ale to by v plnýmzatížení asi škubalo) nebo teda spíš svíčkám, asi jedna nebo dvě, možná i 3 v háji. Takhle se mi to projevovalo u VW motoru. Ale problém je v tom, že ty svíčky pozběžném pohedu pod kapotu nemůžu najít. Snad nejsou někde z boku , to by snad musela půlka věcí kolem motoru ven. Víte někdo, kde jsou?
Vojta

Re: Žahvicí svíčky JK Diesel

Nový příspěvek od Vojta »

Ne žahvicí ale žhavicí, to se mi povedlo.
Uživatelský avatar
Krtek
hodně velkej kecal
Příspěvky: 146
Registrován: 21 úno 2009, 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Žahvicí svíčky JK Diesel

Nový příspěvek od Krtek »

Nedávno jsem řešil identický problém. Zjistilo se, že startér točí o chloupek pomaleji než by měl. Vyřešilo se to výměnou starteru a je klid. Jinak mám skladem startér před repasí a 4 žhaviče včetně jednoho nového.
Vojta

Re: Žahvicí svíčky JK Diesel

Nový příspěvek od Vojta »

Vyřešilo se to nějak zatím samo. Prostě při dotankování jinou naftou a popořádným dobití baterky to zase chytá normálně.
Ona ta neoriginál baterka Varta , byť s tímvětším startovacím proudem, s tím točí prostě pomaleji než Optima, ale ta zase odchází, tak to je těžká volba.
Ale pořád nevím, kde ty svíčky jsou, a to jsem prolezl hlavu a okolí s baterkou a nic. jen vstřikovače. Víte to někdo?
Uživatelský avatar
Vladimír Plíva
velkej kecal
Příspěvky: 97
Registrován: 28 pro 2013, 23:27
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Žahvicí svíčky JK Diesel

Nový příspěvek od Vladimír Plíva »

mám stejném problém, také mi to ráno dlouho točí, než to naskočí. Pak to chytne a je okolo mě bílo... žhavící svíčkyjsem také nenašel...
Odpovědět

Zpět na „Wrangler JK“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host